ninjové

Ninjové hry


Ninja showdoOzbrojené s křídlyAtomová ninjaRevenge ninjaKradmý ninjaFat NinjaBen ninja ve světě MarioWalker ninjaSniper ninjaSuper Dům mrtvých NinjasVítejte na VolcaniaCelokovové alchymistaZpůsob ninjaNinja vs Zombies 2Ninja RopeMaximální Ninja 2Ninja běsněníNinja pesNinjas vs samurajThe Ninja RevengeNinja běhSuper Ninja StrikeNasty bojuje ninjovéBytost NinjaPacman bojovat

Simmilar hry

Boj hryNinjago lego hryAvatar: The Last Airbender hryTmnt ninja turtles hryNaruto Shippuden hryPower rangers hryNinjové hryReal Steel World Robot Boxing hrySamurajové hry
Ninjové hry

Ninjové hry

Cvičil být odstín, který splývá s noční ninjové jsou nejsmrtelnější vrazi na planetě. Cvičil se od dětství v okultních bojová umění ninjutsu technikách, které zahrnují, taekwondo a jiných bojových umění tucet. Nejen, že musí zvládnout techniky bojových umění, protože jejich výcvik není kompletní, pokud nechcete stát se učitelé se všemi zbraněmi, které mají být použity jako shurikens a meče.

Jsou schopni dělat úžasné věci, jako je lezení budov v mžiku zmizí nebo v kouřové bomby. Ale oni jsou také schopni hodit shuriken na velké vzdálenosti nezjištěných, jako je chůze nebo běh, aniž by zvuk.

Pokud ninja vás honí, není nic, co můžete udělat, aby se uniknout. Staňte se ninja autentický a trénovat své dovednosti v tajném dojo zvládnout všechny starobylé techniky vraždy. Časy se změnily, ale ninjové nezměnily, nyní čelí nepřátele dnes, takže to není neobvyklé, že vidí ninjové potýkají s mafií, a dokonce i bojovat off zombie v zombie apokalypsy.

Boj hry

Nickelodeon hry

Lego hry
Nejhranější hry

«
»