Ninja běhNinja chlapecRychlé ovoceDark ninjaPerfektní povlečení ninjaNinja Pizza 3Ninja Pumpkin: Zimní vydáníČerná ninjaLanza NinjaThe Ninja RevengeFantastická střílečkaMastná NinjaNinja v akciBavte se s NinjaNinja AdventureNinja showdoPacman bojovatMaximální Ninja 2Ninja běsněníNinja vs Zombies 2Super Ninja StrikeSniper ninjaNasty bojuje ninjovéNinja pesVítejte na VolcaniaBen ninja ve světě MarioBytost NinjaAtomová ninjaFat NinjaWalker ninjaSuper Dům mrtvých NinjasNinjas vs samurajRevenge ninjaZpůsob ninjaOzbrojené s křídlyPirát proti ninjiNinja malířCelokovové alchymistaKradmý ninja

Ninjové hry

Získejte schopnosti ninja vyhrát

Cvičil být odstín, který splývá s noční ninjové jsou nejsmrtelnější vrazi na planetě. Cvičil se od dětství v okultních bojová umění ninjutsu technikách, které zahrnují, taekwondo a jiných bojových umění tucet. Nejen, že musí zvládnout techniky bojových umění, protože jejich výcvik není kompletní, pokud nechcete stát se učitelé se všemi zbraněmi, které mají být použity jako shurikens a meče.

Jsou schopni dělat úžasné věci, jako je lezení budov v mžiku zmizí nebo v kouřové bomby. Ale oni jsou také schopni hodit shuriken na velké vzdálenosti nezjištěných, jako je chůze nebo běh, aniž by zvuk.

Pokud ninja vás honí, není nic, co můžete udělat, aby se uniknout. Staňte se ninja autentický a trénovat své dovednosti v tajném dojo zvládnout všechny starobylé techniky vraždy. Časy se změnily, ale ninjové nezměnily, nyní čelí nepřátele dnes, takže to není neobvyklé, že vidí ninjové potýkají s mafií, a dokonce i bojovat off zombie v zombie apokalypsy.

Rozbalte ninjovskou šavli, aby ste tajně vstoupili do tělocvičen bojových umění

Go to TOP