Nacisté

Nacisté hry


NAZIS
100%


Jiné hry zdarma
+ 70
nový
zdarma Zombie hryZombie hryZombie hry
+ 10
nový
zdarma Mučení hryMučení hryMučení hry
+ 10
nový
zdarma Vojáci hryVojáci hryVojáci hry
+ 80
nový
zdarma Zabít zombie hryZabít zombie hryZabít zombie hry
nový
zdarma Nacisté hryNacisté hryNacisté hry
+ 70
nový
zdarma Válka hryVálka hryVálka hry

Nacisté hry

Nacisté hry

Svět nacistické začíná v roce 1933 s příchodem k moci v Německu v národně socialistické německé dělnické strany v čele s Adolfem Hitlerem. Tato ideologie dosáhla svého významu po uložení poražené straně druhé světové války mírových podmínkách spolu s těžkou globální krize, vrhli Německo do velké krizi. Nacismus je totalitní ideologie s fašistickými barvivy, ve kterém dal stát nad ničím, a hlava státu je diktátor Hitler, s myšlenkou dobývá národy považovány za méněcenné. Bylo to temné období v historii Německa od období je charakterizováno hrůznými událostmi na židovské populace a která by vedla ke druhé světové válce.

Nacisté udělali tisíce experimentů s lidmi a jeden z nich vyšel velmi špatně, nečekal, že vzorek, aby se stal zombie. Někteří mrtví ožívají, ale bezvýznamné, jen přesunout k jídlu mozky a uspokojit jejich hlad tím, že jí lidskou krev a vnitřnosti, vám stejně jako v případě, že tělo je naživu, není volána pozornost neživých těla. Můžete vybavit se s těmi nejlepšími zbraněmi zničit všechny infikovaných virem V. Každý, kdo vdechuje virus V nebo pokousal zombie nacisty, stane se zombie a nevrátí do svého původního tvaru zombie.

Toto a mnoho dalších her s nacisty jako protagonisté jsou již k dispozici na našich webových stránkách a byly shromážděny všechny v této nádherné kategorii. Vžijte se do nelítostného armády Hitlera a začne z těchto vzrušujících dobrodružství na německé straně. Nenechte si ujít tyto tituly, které nabízíme níže!Zkuste hledat jiné hry