zdarma Myslivost Hry

zdarma Myslivost Hry

Podílí se na lovech a ukazuje velký cíl, aby všechny kopie, velké a drobné zvěře. Můžete vstoupit do klubu a bavit se s virtuální lovci střílet simulátory on-line zvíře.

Myslivost HryZdarma Kachna střelba Hrát
63%
Kachna střelba
Unity 3D
Zdarma Lovecké dinosauři Hrát
Lovecké dinosauři
Zdarma Lovecké holubice Hrát
Lovecké holubice
Zdarma Hunt draci Hrát
Hunt draci
Zdarma Kuřata Hrát
40%
Kuřata
Zdarma Peacock hon Hrát
100%
Peacock hon
Zdarma Myslivost kachna Hrát
Myslivost kachna
Zdarma Myslivost duck Hrát
Myslivost duck
Zdarma Damn holubi Hrát
100%
Damn holubi
Zdarma Lov luk Hrát
Lov luk
Zdarma Létající myslivost kachna Hrát
Létající myslivost kachna
Zdarma Lukostřelba 2 Hrát
Lukostřelba 2
Zdarma Safari Hrát
Safari
Zdarma Lov v Austrálii Hrát
Lov v Austrálii
Zdarma Sasquatch Hrát
Sasquatch


+ Myslivost Hry
Zdarma Slůně myslivost Hrát
Slůně myslivost

myslivost

Myslivost Hry

Jak hrát myslivost zdarma ke stažení

Lov je činnost, která se na zemi ve stejnou dobu jako našich prvních předků. Na počátku lidstva byl jediný způsob, jak přežít, zabíjet zvířata k jídlu. Již od nepaměti naši předci naučili sledovat jejich kořist přes svěží les na vzdálenost kilometrů, aby ho konečně chytit, nebo ho vlákat do pasti.

Existuje mnoho druhů lovu, některé jsou založeny na nastavení pastí v určitých oblastech a přilákat zvíře s nimi nebo jednoduše počkat, pro každého, kdo na ně dolehne. Existují i ​​jiné taktiky, že několik jedinců mají na starosti corralling zvíře, aby ho s oštěpem.

Zatímco někteří upřednostňují používat luk nebo kuši z důvodu jeho rozsahu a být skutečně tiché zbraně, ne varovat ostatní zvířata kolem nich. V některých případech lovci číhat kořist v průchodu nebo pokud pijí, aby asetarles smrtelnou ránu, jak se zdá.

V současné době lovu se stal způsob zábavy, ještě jeden způsob, jak strávit neděli. Mnoho přátel shromáždit a přijít na lovecké oblasti se všemi druhy zbraní jako pušek a pistolí, a doprovázený psy, které bude sledovat kořist. Mezi nejčastější kořistí jsou jeleni, jeleni a ptáci. Módní je také vyhlídkové do míst, kde jsou více nebezpečné volně žijících živočichů a provedou hon na těchto zvířat.

Zde můžete hrát lovit různá zvířata, jako jsou kachny, holubi, kuřata nebo dokonce draků. Musíte mít dobrou mušku zasáhnout cíl, a ne dát pryč, aniž by jeden z vašich kulek nebo šipkami skončí v jeho cabez.¿Estás připraven stát se nejlepším lovcem na planetě? Naučte se vše, co potřebujete vědět o nejnebezpečnějších zvířat na naší planetě a lovit je.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games