Duha magie účesyMůj malý poník: KadeřnictvíKoupání a péče o poníkyKariéra mého malého poníkaPonys: Salon krásyEquestria Girls: StřelciMůj milovaný poníkMy Little Pony Facebook PostRuleta My Little PonyLíbání Twilight SparkleMy Little Pony Překvapení PartyMy Little Pony HalloweenKoupání Little Pony ApplejackMy Little Pony Super BrosPlná změna obrazu pro princeznu PonyBratz, Babyz, PonyzVytvořit poníkyPony péčeElegantní ponyPony kadeřnictvíDora šaty s pony

My little pony hry

Svět barev s My Little Pony

Malé poníci My Little Pony přijde pro nás hrát své kouzlo on-line hry, kde si můžete vychutnat hraní.

Zde jsou Twilight Sparkle, protagonista My Little Pony. Ona je jednorožec s kouzelnými schopnostmi, které jsou schopny reprezentovat prvku Magic. Je k nepoznání pro jeho fialové barvy. Bude mít radost hrát své hry.

Oni jsou také její přátelé Applejack, Rarita, Pinkie Pie, Rainbow Dash, Spike, a Fluttershy. Vše, co chtějí komunikovat s módními her a tanců. Můžete také zorganizuje narozeninovou musíte uspořádat bez Rainbow Dash strany účtu. Což je téměř nemožné, ale svůj důvtip a své schopnosti hrát dobře hrát dobře, budete mít.

Můžete také cvičit tančí s My Little Pony v autentickém prostředí, vaším úkolem je sledovat pohyb stisknutím příslušných tlačítek. Uvidíte, jak dobře jste venku!.

Zahrajte si dobrodružství s poníky Mého malého poníka v dívčích jízdách

Go to TOP