Genius AkinatorPrincezny si hrají s magiíPřevést čarodějnici na princeznuVaše pohádkové dobrodružstvíHarry Potter KogamaŠaty a doplňte vílyFunny Dream CatcherPostarej se o našeho malého poníka s láskouHalloween: Magic PianoOpravte nepořádek, který opustil roztomilý pejsekPostarej se o jednorožec pohádkyOblečte si jednorožce holky na pártyMůj malý poník kadeřníkPostarej se o roztomilý slonBaby Hazel se baví na své narozeninové pártyKouzelná kouzla: Návrat do třídBaby Hazel jako cirkusový kouzelníkKouzelník zabíjí zombieOblékněte Vincy s pohádkovým stylemPrvní pomoc pro našeho malého poníkaRytíři štěstěnyElsa: Vánoční lektvaryFunny cut the Rope: MagicBaby Hazel: Kouzelné VánoceBella v BradavicíchBaby Hazel: Navštivte FairylandPoseidon Sailors: New EraDuha magie účesyPerly svinímWizards vs GoblinAudrey Spell FactoryAreálPřipravte si kouzelnou rtěnku 1, abyste políbili ropucha a objevte princeMonster Master: Válečné dopisyLegend of the Void kapitoly 2Zbarvení kouzelník PouEsqueletorTři moudří mužiKouzelník velikostiBen 10 HalloweenČarodějnice vs duchyKouzlo lektvarStrach neomezený arenaMagieMlátit legrační obličejeFinal Fantasy Sonic xDisney Magic SlatePegasus Barbie hádankyBitva Pán prstenůSonic rpg 5Aladino hledá pokladEllie Cesta do BradavicKubo a dvě magické řetězceKatakomby peklaNaruto Sasuke vlakyTimmy kouzelné dobrodružstvíZměňte obrázek na malý poníkKings Island 2Změňte obrázek na krásného poníkaCelokovové alchymistaUspořádat s láskou jiskru poníkaPřipravte si magickou rtěnku 2, abyste políbili ropucha a aby se princ objevilOpravte magického jednorožcePlná změna obrazu pro princeznu PonyOblékání těchto sladkých andělů 2Pohádka kmotra popelkyDisney Princezny v Bradavicích

Magie hry

Nechte se unášet nádherným kouzelným světem

Magie může být mocným prostředkem k řešení problémů nebo zamezení velké katastrofy. V těchto hrách, je třeba zvládnout a pomoci ve všem můžete chránit svá tajemství. Je zřejmé, tyto síly nejsou dostupné pro každého, ale pro ty, kteří vlastní cesta je rozmazané a může skončit v cestě zla. Existují dva druhy magie, stačí páchat zlo a bílou magii, se kterou činit dobro pro ostatní.

Budete muset bojovat proti zlu umění těch, kteří podlehli zlo, takže se kterými se setkáte různé scénáře, které mají něco společného, ​​budou hrozné. V jedné z nich budete muset bojovat kostry vojáků obléhat sílu tvou, byly tyto vyvolán zla nekromanta, který musí porazit po rozdrcení jeho armádu.

V jiném z těchto scénářů bráníme krůček od příšer, kteří se snaží přes to, že pro vzýváme silné obranné věže k útoku na monstra. Každý z těchto věží mají různé schopnosti, jako je zpomalení nepřítele nebo způsobit poškození probíhající po prvním zdvihu. Pro vás udržet rovnováhu mezi dobrem a zlem.

Naučte kouzla a má to dobré dar magie, který byl udělený na vás. Použijte své síly na pomoc lidem a porazit zlo, která vykazuje černou magii. Máme také magické hry pro nejmenší, kde se mohou těšit na triky kouzelníka, který dělá jeho show a pak se znovu sami. Dovolit být zaujatý světa kouzel s těmito fantastické hry.

Zjistěte nejlepší magické triky a používejte je ve správný čas. Můžete bojovat s válkami s vašimi pravomocemi

Go to TOP