Anna a Elsa magické skryté objektyMagické dobrodružství TimmyTajemné magické lektvaryHřebík magické diamantySpongeBob a magické zrcadlaMagické zrcadlošperk: Magické hvězdyKubo a dvě magické řetězce

Magické kmotři hry

Tim Turner má své kouzelnické kmotry

Připojte se k Timmymu v jeho dobrodružstvích v těchto hrách The Magical Godfathers. Tato série Nickelodeon je skutečný úspěch a vypráví o životě Timmyho Turnera, chlapce deseti let, jehož opatrovatelka, Vicky, zachází s ním jako s otrokem a obviňuje ho ze všech katastrof, ke kterým v domě dochází. Timmyho rodiče věří, že chůva a chlapec je vždy potrestán. Na konci této situace se objevují jejich magičtí kmotři, manželství složené z Cosmo a Wandy. Oba mají magické síly a pomáhají Timmymu ve všech problémech, které vznikají v každé kapitole.

Mnoho dobrodružství na vás čeká ve hrách Kouzelných kmotrů a budete muset pomoci Timmymu, aby dosáhl svého cíle v každém z nich. Pokud jste fanouškem této kreslené série, nemůžete nechat ujít své online hry, které můžete najít pouze online. Aby jste si nenechali ujít žádnou z těchto her Kouzelných kmotrů, vytvořili jsme tuto kategorii, kde je můžete všechny shromáždit a snadno najít. Bavte se s nejlepšími hrami The Magic Godfathers na vašem PC, mobilním telefonu nebo tabletu.

Všechny postavy kouzelných kmotrů čekají na vás, abyste hráli své magické dobrodružství

Go to TOP