Madagaskar

Madagaskar hry


Madagaskar: Skryté lviPuzzle Madagaskar 3Madagaskar 3: Skrytý objekt

ostatní Madagaskar hry

Penguin: Mise

Simmilar hry

Disney hryNickelodeon hryCartoon network hryTarzan hryDisney Mickey mouse hryŠmoulové hryTrollové hryZvěř hryKung Fu Panda hryCar hryZootopia hryPříběh hraček hryLví král hry
Madagaskar hry

Madagaskar hry

Zoo zvířata hledají změnu tempa, vrátit se k bytí zdarma, je to, co si myslí, že na ně bude šťastná. Ze všech těchto zvířat, kteří chtějí změnit svůj život, jsou lev Alex, Marty zebra, Melman žirafa a Gloria hroch. Ačkoli nejsou jediní, aby se k této bláznivé dobrodružství jako tučňáci a král Julien se připojí k uniknout zoo, ale každý s vlastním plánem.

Nápověda tyto roztomilá zvířata, aby se pokusili uniknout zoo s jeho různými plány, všechno musí být perfektní, protože pokud jen jeden pobyty za plán se nezdaří. Také jsme najít nějaké zábavné hry, které opomíjet únikový plán, být povzbuzovány k tanci s tučňáky nebo šílený král Julien, ale povedená v jejich tance.

Nebo žít vzrušující dobrodružství s tučňáky na jedné ze svých misí velení, v nichž pouze oni se vrátí k severnímu pólu uvolnit Penguins novou hrozbu, která sužuje její milovaný domov. Boj proti všem nepřátelům a řešit úrovně zachránit váš domov.

Disney hry

Friv hry
Nejhranější hry

Sims 4Hello NeighborFortnite on-lineSubway SurfersFive Nights at Freddy'sTrivialcraftMadagaskar: Skryté lviPuzzle Madagaskar 3Nick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny