Ski HeroLyžování: Sestup na kopecLadybug: Den ve sněhuDisney Princesses: Zimní sportyOblékněte tyto panenky na zimuZměna obrázku na princeznu na lyžeOblékněte Baby Hazel na lyže se svými přáteliBaby Hazel se baví v ziměOblečte princezny na zimuPrincezny: Zimní zábavaSoutěž o 3D tryskové lyžováníLyžování na horáchExtrémní snowboardingSnow RushNebezpečný lyžováníSnowline 2Goku snowboardAlpské kopceSanta Snow RushSonic snowboardingSkok santaSnowboard horaYeti Strikes BackGumball snowboardy

Lyžování hry

Připravte se na den ve sněhu

Když přijde zima je čas cvičit jeden z nejzábavnějších sportů, zvláště pokud máte rádi sníh a zůstat v teple, aby se zahřál. To je lyžování, a to buď s pomocí lyží nebo snowboardů. Lyžování je sport, který může na olympijských hrách, protože jsou v létě, však může být viděn v zimních hrách, kde existují různé druhy lyžování soutěžit nevidí. Pokud jste nikdy šel dolů sněhový svah s lyžemi nebo jiné mašinka, ale máte rádi, nyní můžete vidět, jaké to z pohodlí vašeho počítače hraní těchto mini-hry.

Musíte sobě s testovacím okruhem, vyhnout se překážkám na pevných sjezdů se zasněženými horami nebo chování závodů na lyžích. To vše za doprovodu skvělých herních postav, jako je Sonic, Sponge Bob nebo Peppa Pig. Další opakující se v lyžařských kompletů a sněžení je bezesporu znaky Santa Claus / Santa Claus. S nimi můžete bavit lyžování ve sněhu z počítače zcela zdarma a on-line, takže se nemusíte nechat ujít.

Ale to není vždy lyžování na sněhu, ale můžeme také led nebo voda. Tam je forma na plážích vodní lyže, ve kterém jste je taženo člun. Je velmi obtížné sladit tuto cestu, ale naše hry, aby to mnohem jednodušší, když pokusu více než jednou. Nečekejte, aby splňovaly všechny formy lyžování, které nabízíme tyto zábavné hry!

Upevněte lyže a přijedete ke sněhu, abychom skočili přes nejkluštější hory

Go to TOP