lodě

Lodě hry


Lodě
Lodě
Dragons
Dragons
Asteroid
Asteroid
Petardy
31%
Petardy
DENEME
DENEME
Apolo 13
Apolo 13
GI Joe
GI Joe


ostatní Lodě hry
Airplane!
Airplane!+ 40
nový
zdarma Lego hryLego hryLego hry
+ 30
nový
zdarma Kizi hryKizi hryKizi hry
+ 50
nový
zdarma Hvězdné války hryHvězdné války hryHvězdné války hry
+ 10
nový
zdarma Galaxie hryGalaxie hryGalaxie hry
+ 60
nový
zdarma Lodě hryLodě hryLodě hry
+ 60
nový
zdarma Letadla hryLetadla hryLetadla hry

Lodě hry

Lodě hry

Pokud jste vždycky myslel, že ve vesmíru jsou všechna tajemství, by měla být vaše cílem bylo jít na to. K tomu budete potřebovat svůj vlastní loď, si nyní můžete vytvořit svůj vlastní jej vybavit vším, co potřebujete pro vaši cestu.

Vyberte si dobrou výchozí loď, jak máte omezený peníze, a pak jej nelze změnit, i když je možné vylepšit ji s mimozemskou technologií, aby nalezly nebo vytvářet nové složky. Prostor není vůbec jistý, existuje mnoho hrozeb, které mohou zabít, a proto musí být vždy ve střehu.

Kolize s asteroidů je jednou z nejčastějších příčin dopravních nehod ve vesmíru, protože můžete poškodit součásti nebo shazovat proti jednomu. Ale to, co opravdu měli bát, je najít jiný způsob života, protože mohou být mnohem pokročilejší než lidé, a za předpokladu, s úžasnou technologií, takže pokud můžete porazit snad vy se zbraněmi, aby vás zachránit jednoho dne ,

Je také možné, abyste se vypořádat s některými z nich v míru a se dohodly na výměně znalostí, i když je to zvláštní, někdy se může objevit.


Komentáře Games