Lazy Town

Lazy Town hry
ostatní Lazy Town hry


Jiné hry zdarma
+ 50
nový
zdarma Nickelodeon hryNickelodeon hryNickelodeon hry
+ 20
nový
zdarma Děti hryDěti hryDěti hry
+ 80
nový
zdarma Dora hryDora hryDora hry
+ 10
nový
zdarma Caillou hryCaillou hryCaillou hry
+ 30
nový
zdarma Farmy hryFarmy hryFarmy hry
+ 10
nový
zdarma Kirby hryKirby hryKirby hry

Lazy Town hry

Lazy Town hry

Objevte lidi a obyvatele LazyTown, z televizního seriálu vytvořené akrobatický mistr sportovec a Magnus Scheving. V případě, Stephanie, dívka, která právě přestěhovala do LazyTown a podporovat své nové přátele Ziggy, Trixie, lakomý a Pixel jít ven a bavit se na ulici, zanechala za sebou sedavým způsobem života. Ale to pomůže váš nervový strýce, starosta Milford Meanswell, který dostane pomoc Guardian 10 Sportacus.

Hlavním dílem Sportacus bude podporovat děti i starší lidi, aby sportovat a bavit hrát to a poradit jim, mít dobré stravovací návyky a zdravé jíst sladkosti-or-sportovní sladkosti (ovoce a zelenina). Ačkoli Sportacus také pomáhají jim řešit všechny druhy problémů, které se s nimi stane, většina z nich vždy vyskytují Robbie výzvy, obyvatel lenoch žijící pod LazyTown. A zkusit s pomocí svých kostýmů zničit zábavu pro děti i dospělé a pokusit se získat Sportacus opustit LazyTown tak.

Jistě jste si užil tento velkolepý série v televizi a vy jste odešel chtít ještě víc. Proto nabízíme tyto hry i nadále využívat Sportacus Stephanie a všechny znaky, které jsou součástí série. Žít dobrodružství na pirátské lodi, nebo dělat něco více uvolněnější a zábava s deskové hry nebo puzzle Lazy Town. Žít dobrý čas s Lazy Town tady v Fandejuegos!Zkuste hledat jiné hry