kuželky

Kuželky hry


Bowling v mořiVánoční bowlingKlasické mísyJednoduché bowlingDoraemon BowlingFrozen BowlingPříběh hraček: Bowling

ostatní Kuželky hry

Krůtí bowlingHůl tiki mísaPhineas a Ferb: BowlingHappy Tree Friends - Ušetři mě

Simmilar hry

Phineas a Ferb hryDisney hryGolf hryKulečník hryTenis hrySportovní hryKuželky hryBasketball hryOlympijský hryBaseball hryVolejbal hryHappy tree friends hry
Kuželky hry

Kuželky hry

Snažte se, aby dokonalý útěk dostat 300 bodů, které mohou být dosaženy pouze provedením plný na každém hřišti. Ačkoli bowling není považován olympijský sport existuje spousta soutěží po celém světě a profesních nadhazovačů jsou schopné žít dobře v tomto sportu.

Každá hra se skládá z deseti běhů, ve kterém snížit maximální možný počet kolíků (celkem deseti). Dostáváme body založené na tom, jak mnoho tiremos, pokud si sundat všechny kolíky bude jediný běh plný. Pokud nechcete bourat všechny z jediného běhu na dalším kole můžeme porazit zbývající kolíky a pokusit náhradní, nebudete skóre tak plný, ale my se udělí více bodů.

Vezměte si své boty a vidět je dolů po cestě pro každého, můžete se podílet na celosvětových turnajích a pokusit se stát se mistrem sportu. Přestože tento sport vypadá, samostatně je také možné hrát jako tým, vytvořit svůj vlastní tým a porazit soupeře, kteří se snaží ukrást mistrovský titul.

Sportovní hry

Disney hry

Stůl hry
Nejhranější hry