Kuželky hry

Zničte všechny kuželky v bowlingové dráze s kuličkami otvorů pro prsty v bowlingových hrách
Bowling s Zombies Legrační bowling Klasické mísy Bowling Club Funny Bowling 2019 Bowling Hit 3D 3D mini bowling Doraemon Bowling Jednoduché bowling Vánoční bowling
GolfKulečníkTenisKriketStolní tenisVolejbalBaseball
Frozen Bowling Příběh hraček: Bowling Bowling Bowling v moři

Ostatní hry kuželky

Lanové puzzle Cartoon Network: Bowling Vytvořte kuželky zmrzliny Phineas a Ferb: Bowling Krůtí bowling Hůl tiki mísa Happy Tree Friends - Ušetři mě

Kuželky

Zlomte bowlingové kolíky a sbírejte plné

Snažte se, aby dokonalý útěk dostat 300 bodů, které mohou být dosaženy pouze provedením plný na každém hřišti. Ačkoli bowling není považován olympijský sport existuje spousta soutěží po celém světě a profesních nadhazovačů jsou schopné žít dobře v tomto sportu.

Každá hra se skládá z deseti běhů, ve kterém snížit maximální možný počet kolíků (celkem deseti). Dostáváme body založené na tom, jak mnoho tiremos, pokud si sundat všechny kolíky bude jediný běh plný. Pokud nechcete bourat všechny z jediného běhu na dalším kole můžeme porazit zbývající kolíky a pokusit náhradní, nebudete skóre tak plný, ale my se udělí více bodů.

Vezměte si své boty a vidět je dolů po cestě pro každého, můžete se podílet na celosvětových turnajích a pokusit se stát se mistrem sportu. Přestože tento sport vypadá, samostatně je také možné hrát jako tým, vytvořit svůj vlastní tým a porazit soupeře, kteří se snaží ukrást mistrovský titul.
Go to TOP