kuzco

Kuzco hry+ 80
nový
Disney hryDisney hry
+ 100
nový
Dobrodružství hryDobrodružství hry
+ 10
nový
Šmoulové hryŠmoulové hry
+ 40
nový
Děti hryDěti hry
+ 10
nový
Tarzan hryTarzan hry
+ 10
nový
Kung Fu Panda hryKung Fu Panda hry

Kuzco hry

Kuzco hry

V kategorii Kuzco je věnován nejbláznivější z Disney vesmíru císaře. To je hlavní postavou animovaného filmu Není král jako král, Není král jako král v Latinské Americe a Není král jako král anglicky. Tento film se vrátil oživená série na Disney Channel Kuzco: New School Císařovy, New School Císařovy v původní anglické verzi. To je adaptací dětské pohádky Císařovy nové šaty, ale málo tento příběh vypadá.

Hlavní děj je to Kuzco, sebestředný člověka, který měl sílu incké říše v peruánských Andách. Jeho zlo poradce, Yzma, pokusí se otrávit císaře, když ho vystřelí. S pomocí svého syna Kronk se snaží, aby zmizely císaře, ale jeho pokusy jsou pouze v převést ji do ohně. Uvězněn v těle tohoto zvířete, Kuzco musí najít cestu zpět domů, protože to byl opuštěn v džungli a získat zpět svůj trůn od zlých rukou Yzma. Chcete-li tak učinit, bude to mít za pomoci dobrého rolníka s názvem Pacha, že opustí svou rodinu pomoci Kuzco jít domů. Důležitým nová postava objeví v rámu, který je Malina, nejkrásnější dívka ze školy a že Kuzco je šíleně zamilovaná na Disney Channel.

Film získal mnoho úspěchů v té době, jak se prodat hodně merchandising a obrátil film do animovaného seriálu. Tento úspěch lze zaznamenat ve světě videoher, protože existuje mnoho lidí, kteří mají jako protagonista. Na našich webových stránkách najdete některé z nich a vy budete muset pomoci Kuzco porazit Yzma a Kronku. Uprchnout z nich tím, že se různá zvířata ve hře Mad Dash, provádí zkoušky na olympijských hrách císařem nebo uloží plameny nejisté budoucnosti. Tyto a další jsou hry můžete najít v Není král jako král s Kuzco do hlavy. Připojit vychutnat tento zábavný charakter!Zkuste hledat jiné hry