Kung Fu Panda

Kung Fu Panda hry
ostatní Kung Fu Panda hry

Jiné hry zdarma
+ 80
nový
Boj hryBoj hry
+ 80
nový
Hádanky hryHádanky hry
+ 10
nový
PAW Patrol hryPAW Patrol hry
+ 80
nový
Disney hryDisney hry
+ 10
nový
Zuma hryZuma hry
+ 40
nový
Nickelodeon hryNickelodeon hry

Kung Fu Panda hry

Kung Fu Panda hry

Dreamworks vzal filmu dobrodružství panda ve filmu Kung Fu Panda. Úspěch tohoto filmu vedl k natáčení Kung Fu Panda 2, který byl také navštívil v kinech. Dnes můžeme najít v divadlech Kung Fu Panda 3, třetí pokračování této série filmů. Ti všichni mají z protagonista panda Po je mladý snílek, který tráví den se zobrazení, který je drak bojovník a boje s sedm zuřivý. Celý jeho život se brzy změní, když v den zvolení nového Dračí bojovník po sérii katastrof a padá se ukáže být vybrán jako překvapení pro každého, protože on nikdy praktikuje jakékoliv bojové umění a kyprý vzhled nedělá někdo čekat mnoho.

Po hned začít trénovat, aby se stal skutečný bojovník draka, začínat od nuly, ale dychtivým vlaku v tréninku bojových umění trati. Čelíte plný kladky turné, které vás porazí, pokud si nejste dostatečně rychle, musíte skákat zdi a dřevěné nepřátele, které musíte zničit.

Ale ne všechno je trénovat, protože bývalý učitel studenta Sifu byl propuštěn z vězení a vrací se pro pomstu. S mistrovstvím přes bojová umění překonal zuřivý sedm zvolen pouze jej zabít. Jste připraveni pomoci Pádu legenda šíření?Zkuste hledat jiné hry