Popelka: Volný pádBejeweled classicHelix prstenMina TycoonDiamantová soutěžRob runnerZelený diamantBejeweled: TropickéRybářské mince


Ostatní hry kule

Minecraft IOCrow GemsZměnit obrázek princezny IdoVzlet autem3D barevná kouleThe Hangman FunnySkok a nepřestávejte králíkaNajděte Eleniny diamantyZuřivý 3D závodZábavný pirátský závodZtraceno ve vesmírných minových jeskyníchMilionář krokodýlSkočte do mořePoklad džungleArnie AttackEndless Cat JumpSpike skokMetro Moderní

Kule hry

Nejcennější kameny

Diamanty jsou jedním z nejcennějších drahokamů na světě a můžete je vidět v těchto diamantových hrách. Tyto vzácné kameny jsou vytvořeny ve vnitřku země po tisíce let, proto je tak vzácné najít je, že mají obrovskou cenu.

Staňte se nejohroženějším horníkem v diamantových hrách a hledejte je po celém světě, v první řadě budete muset najít beta, ve které si založíte svůj důl. Pokud na povrchu najdete diamanty, bude bezpochyby mnohem více uvnitř, kopat hluboko a posílit tunely tím, že je připevníte, abyste se vyhnuli sesuvům půdy.

Budete také muset vzít své diamanty prodat, to může být nebezpečné, protože je něco tak cenného, musíte chránit před zloději. Najměte si bezpečnostní stráže a připravte naprosto bezpečné zařízení, aby se nikdo neodvážil pokusit se krást, pokud se budou snažit zaplatit draho. Pokud se vám podaří prodat své diamanty, můžete být příští milionář a odejít do důlního světa navždy.

Nyní můžete hrát velké množství diamantových her, ve kterých budou hlavními protagonisty. Bejeweled je jednou z nejznámějších her v této kategorii, kde budete muset sbírat diamanty různých barev, puzzle stylu. Nenechte si ujít tyto fantastické online hry, které si můžete zdarma vychutnat online.

Překonat tyto diamantové a drahokamové hry, vyřešit klasické hry bejeweled

Go to TOP