kule

Kule hry
ostatní Kule hry

Jiné hry zdarma
+ 40
nový
Bubble shooter hryBubble shooter hry
+ 80
nový
Minecraft hryMinecraft hry
+ 80
nový
Hádanky hryHádanky hry
+ 30
nový
Lego hryLego hry
+ 10
nový
Kulečník hryKulečník hry
+ 20
nový
Soy Luna hrySoy Luna hry

Kule hry

Kule hry

Diamanty jsou jedním z nejcennějších drahokamů na světě, kromě nejtěžší schopni snížit téměř jakýkoliv materiál. Tyto kameny jsou tvořeny uvnitř země tisíce let, takže je tak vzácné najít, že mají obrovskou cenu.

Staňte nejodvážnější těžba diamantů na světě, musíte nejprve najít beta, ve kterém chcete vytvořit svůj dolu. Pokud zjistíte, diamanty na povrchu jistě uvnitř tam bude mnohem více, sáhnout hluboko a posiluje opřel tunely, aby se zabránilo sesuvům půdy.

Máte také vzít svůj diamant prodat, může to být nebezpečné, jako něco tak cenný je nutno chránit před zloději. Najmout ochranku a připravuje zcela bezpečné zařízení pro každého, kdo se odváží, aby se pokusili vyrvat tě, pokud se pokusí to draze zaplatit. Pokud můžete prodávat své diamanty, můžete být příští milionář a odejít ze světa těžby navždy.

Nyní si můžete zahrát několik her, jejichž hlavní postava bude diamanty. Bejeweled je jedním z nejuznávanějších her v této kategorii, kde budete muset sbírat různé barevné diamanty, puzzle styl. Nenechte si ujít tyto fantastické hry online můžete nyní on-line zdarma dostupný způsob.Zkuste hledat jiné hry