zdarma Krást Hry

zdarma Krást Hry

Krok do boty zloděje a začne krást všechno okolo vás. Sehnat drahé šperky, banky krade vaše stealth dovednosti. Roba automobilů a motocyklů a dokonce i domů, budete vyplenit domy svých sousedů a můžete vzít své trezory.

Krást HryZdarma Lup Hrát
Lup
Zdarma Big Steal Hrát
Big Steal
Zdarma zloděj Challenge Hrát
zloděj Challenge
Zdarma Oddělený Hrát
Oddělený
Zdarma Malý Robin Hood Hrát
100%
Malý Robin Hood
Zdarma Neohrabaný zloděj Hrát
Neohrabaný zloděj
Zdarma Kasař Hrát
Kasař
Zdarma Zlo mise Hrát
Zlo mise
Zdarma Uprchlíci Hrát
100%
Uprchlíci
Zdarma Malý Robin Hood 2 Hrát
50%
Malý Robin Hood 2


+ Krást Hry
Zdarma Ukrást auta za 60 sekund Hrát
100%
Ukrást auta za 60 sekund
Zdarma Krást za 60 sekund Hrát
Krást za 60 sekund
Zdarma Ukrást auta v noci Hrát
Ukrást auta v noci
Zdarma Krást nevěstu Hrát
Krást nevěstu
Zdarma Jerry krást sýr Hrát
Jerry krást sýr

krást

Krást Hry

Jak hrát krást zdarma ke stažení

Dosáhnout mimořádné objekty nebo bohatství v dosahu několika je něco, co se zdá nemožné, ale je to opravdu ne, pokud jste schopni ji ukrást. Pokud jste připraveni na život plný nebezpečí a extrémních situacích, podsvětí je opravdu složitá a život zloděje ještě víc.

Nejprve musíte zvolit cíl, který chcete ukrást, a to buď klenbu banky nebo uměleckou galerii muzea. Je nutné vybrat dobrý cíl, aby jej pečlivě prostudoval, protože věděl všechny své slabiny a otáčení stráže může vstoupit, aniž by byl viděn tím, že vyřadí zabezpečovací systémy. Dojde-li k pronásledování, když běží krást auta a utíká před policií najít bezpečné místo počítat kořist.

Můžete se také najat milionáři při objednání mimo zákon, jako je například letadlech nebo krást informace od konkurenčních firem. K tomu je třeba přinést svůj vlastní tým zlodějů dělat, každý z nich musí mít potřebné dovednosti, aby stávku, protože je vzácné najít někoho, kdo se specializuje na různé druhy krádeží.

Ukrást auta, banky, kola, domů a ponořit se do života kočičího zloděje. Můžete si udělat hodně peněz, šperků, diamantů a vozy pak mohou prodat na černém trhu a udělat dobrý hotovosti. Provádí působivé holdups jako byste ve velkých her jako GTA V, a mají čas nekonečné množství zábavy.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games