Kouzla hry

Žijte všechny magie s těmito fantastickými hrami, kde budete muset provést kouzla a kouzla
Fantasy Pet Spell Factory Doodle bůh Kouzla: Továrna nevěsty Procházka s kouzelníkem Kouzelná kouzla: Návrat do tříd Vytvořte kouzelný lektvar lásky Rozzlobený nekromancer Kouzlo lektvar Cupid nápoj lásky Kouzelné Vánoce
Láska TestUpířiZombie - nemrtvýDémoniHarry potterDuchovéMilenciMagieVílaMutantiFantazie

Ostatní hry kouzla

Převést čarodějnici na princeznu Castlevania: Symfonie noci Stickman Fighter: Mega Brawl Dreamgate Anna: Laboratoř lásky Elsina kouzla Elsa: Královna nebo milovaná Vanellope a Ralph: Zachraňte Disney Princezny Princezny si hrají s magií Ariel změní Moanu na mořskou pannu Jasmine: Kouzla pro návrat do školy Audrey Spell Factory Kouzla Popelky Strach neomezený arena Evil Nights Připravte si magickou rtěnku 2, abyste políbili ropucha a aby se princ objevil Připravte si kouzelnou rtěnku 1, abyste políbili ropucha a objevte prince Zombie Rapunzel Potomci: Evil a spellbook Pohádka kmotra popelky

Kouzla

Hrajte kouzla a proklínám své nepřátele

Kouzlo má kontrolu nad všemi věcmi, ti, kteří vědí, jak manipulovat pomocí kouzla jsou schopni ovlivňovat jiné lidi nebo bytosti nevysvětlitelně. Tyto hry vám umožní ovládat kouzla kouzlo, které je uvnitř vás a pomalu provádět úžasné činy, které naruší realitu.

Staňte kouzelník je těžká cesta, ale díky těmto hrám získají silné kouzla bez větší námahy a především se mohou pobavit a zároveň se naučíte. Někteří mají použít svou inteligenci k dosažení řešení rébusů a odemknout další úrovně, aby posílily své schopnosti. V jiných musíte zdokonalovat své magické schopnosti vytvořit lektvary a různé druhy mají různé účinky v závislosti na tom, jak kombinovat.

Pokud chcete ovládat vaše kouzlo, nenechte si ujít to nejlepší způsob, jak trénovat, aby si silné kouzla, která změní váš život, ale na to budete také bojovat další kouzelníky, aby se vaše schopnosti.
Go to TOP