King Kong hry

Největší gorila, kterou známe, potřebuje, abyste se vrátili na ostrov Skull Island a opustili velké město, kde se vůbec necítíte dobře, než uteče a vytvoří velký chaos.
Smashy City King Kong Kong City King Kong film Gorillart- King Kong

Ostatní hry King Kong

Osel Kong 64 Banana Kong Online Food Avenue Burger shop Bojovník Chibi Král bojovníků 99 Král bojovníků ' 98 Boj: Thai Fu 2 Extrémní hamburger Chaos v džungli Hamburgerova zkouška Vylepšený Street Fight Super Smash Bros 64 On Line Ludo King Duely králů - Duels of kings Banán Kong King of Drag: 2 Fast 2 Furious Crazy Shooting King King Soldiers 4 Parchís Ludo King King Soldiers 3 Grand Slap Master Kings Bigfoot Encounter Král bojovníků

King Kong

Ovládá nejslavnější gorilu všech dob

Král opic je bezpochyby král Kong, obří gorila, která žije na ostrově Calavera a nemá rád návštěvy. Všechno se však změní, když jednoho dne přijde na ostrov lidská výprava při hledání tohoto tajemného lidoopu, ze kterého slyšeli neuvěřitelné příběhy, jejich cílem je ulovit a vystavit je ve městě, aby vydělali peníze. Ale tuto bytost nebude snadné chytit, protože je gigantická a konvenční past nebude s ní fungovat. To je důvod, proč tým tvořil dobrodružná dobrodružství a krásná dáma, což bude slabost opice. Poté, co vyzkoušeli různé útoky a pasti bez jakéhokoli účinku, rozhodli se ho přepadnout pomocí Miss jako návnady. Zatímco s ní král Kong pobaví, ostatní na něj útočí a spí, aby ho zajali naživu. Drsná realita to zasáhne, když je vidět na lodi na cestě do New Yorku, aby byla vystavena jako zvíře v zoo, na co nikdo nepočítal, je síla bytosti tak obrovská, že je schopna uniknout jejímu uvěznění a dostat se dál do nejvyšší budovy ve městě s rukojmím v závěsu.
Go to TOP