Katapulty hry

Tyto středověké katapulty jsou velmi silné a musíte jít zničit hrady opačného království
Catapultz IOKatapulty války v EgyptěDuely králů - Duels of kingsAngry Birds Mexicans VS TrumpDémonický obrany 3Santa Claus házíRozdrtit na hradKatapultRozzlobení robotiKdyž se prasata létat
Game of thrones hryšípy hryVálka hryKaňony hryVytvořit zbraně hryObhajování hryZámky hryStředověký hryZbraně hry
Sieger 2Rozbité hradyStřelba tučňákůRozzlobený cizinecZničující střelecHodit zombie na MarsBerzerk Ball 2Phineas a Ferb, hruškové platypultAngry Birds Cannon 3Král kopceAngry Birds Space: ChristmasGarfield spánekAvatar tvrz bojThe Avengers: Super DestructionBohové a démoni

Katapulty hry

Vyhoďte kameny s katapulty

K obležení! Vaši nepřátelé se usadil v jejich sílu a smrtící útok na vás čekají! Jste připraveni na bitvu? Vzhledem k tomu, že se snaží bránit a bojovat proti nám, a tak se dostat pryč s nimi je třeba použít tento katapult obléhat své nepřátele, používá jednu z nejničivějších a nejbrutálnějších starověku až do konce ničit hrady oponentů zbraní.

Tato vojenská přístroj používaný jako smrtící zbraň obležení byl schopen hodit velké objekty ve velkých vzdálenostech, stejným způsobem, že projektil. Hlavní funkcí tohoto obléhací zbraně je sestřelit nepřátelské hradby, takže si můžete zaútočit opevnění a nepřátelské hrady a dobýt moc. Být nemilosrdný s nimi a s velkým množstvím emplealas proti svým nepřátelům stejně jako Řekové, tvůrce této smrtící zbraň a použít v různých válek a ozbrojených konfliktů, které se používají v boji až do konce středověku. S postupem času se objevily různé typy a poplatků za použití.

Užijte si mnoho her, které máme s středověkých katapulty zdarma a skončí ničit hradby. Zahrajte si ty nejlepší 3D verze užít lepší herní grafiku. Nečekejte déle vyhrát tuto bitvu, přenášení!


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryVaření hryMario bros hryZombie hrykategorie her
Go to TOP