katapulty

Katapulty hry
ostatní Katapulty hry


Jiné hry zdarma
+ 70
nový
zdarma Zombie hryZombie hryZombie hry
+ 50
nový
zdarma Superhrdinové hrySuperhrdinové hrySuperhrdinové hry
+ 30
nový
zdarma Zbraně hryZbraně hryZbraně hry
+ 10
nový
zdarma Vikingové hryVikingové hryVikingové hry
+ 10
nový
zdarma šípy hryšípy hryšípy hry
+ 30
nový
zdarma Krvavý hryKrvavý hryKrvavý hry

Katapulty hry

Katapulty hry

K obležení! Vaši nepřátelé se usadil v jejich sílu a smrtící útok na vás čekají! Jste připraveni na bitvu? Vzhledem k tomu, že se snaží bránit a bojovat proti nám, a tak se dostat pryč s nimi je třeba použít tento katapult obléhat své nepřátele, používá jednu z nejničivějších a nejbrutálnějších starověku až do konce ničit hrady oponentů zbraní.

Tato vojenská přístroj používaný jako smrtící zbraň obležení byl schopen hodit velké objekty ve velkých vzdálenostech, stejným způsobem, že projektil. Hlavní funkcí tohoto obléhací zbraně je sestřelit nepřátelské hradby, takže si můžete zaútočit opevnění a nepřátelské hrady a dobýt moc. Být nemilosrdný s nimi a s velkým množstvím emplealas proti svým nepřátelům stejně jako Řekové, tvůrce této smrtící zbraň a použít v různých válek a ozbrojených konfliktů, které se používají v boji až do konce středověku. S postupem času se objevily různé typy a poplatků za použití.

Užijte si mnoho her, které máme s středověkých katapulty zdarma a skončí ničit hradby. Zahrajte si ty nejlepší 3D verze užít lepší herní grafiku. Nečekejte déle vyhrát tuto bitvu, přenášení!Zkuste hledat jiné hry