Kat hry

Zjistěte tajemné slovo hry pověšené dopisy, které vám nabízejí
Hangman ve španělštině The Hangman Funny Hang stan Kat Santa Claus v nesnázích Scrabble
Skryté objekty Klasický Tetris Stůl Hádanky Rozdíly Abeceda polévka Trivial Dotazování

Ostatní hry kat

Zahrada šťastného dítěte Pokémon Ninja HD Zombie zubař Catapultz IO Dětská školka Penguin Cafe Milkshake Café: ZooChef Bruslař Rush Těhotná princezna: Utrpení nehody Baby Hazel jako letuška Mořská panna: Resurrection Emergency Ico Hospital Tycoon: Coronavirus Edition Legrační lékař doktor Doktor Děti Subway Surfers Školní den s Ariel Ladybug Care: Autor: Cat Noir Baby Hazel se obléká jako veterinář Pomozte Else s nádobím Baby Hazel: Móda pro květinářství Kolečkové brusle Bartender: Naplňte poháry Rychlý vaření 4: Steak Anna: Seznamte se s její velkou láskou Baby Hazel: Přijměte svého novorozeného bratra Baby Hazel: Bavte se jako veterinář Ladybug nehoda Oživte Rapunzela Street Skateboard Hrozný zubař Katapulty války v Egyptě Resuscitujte princeznu Annu Radit tuto dívku, jak se oblékat exotické pro její svatbu Minecraft hry blokátor Cake Shop Legrační Legrační zvířecí zubaře

Kat

Najděte skryté slovo v The Hanged Man

Hangman je klasika, která ještě existuje dnes. Jeho provoz je jednoduchý, musíte uhodnout zvláštní slovo, které můžete vidět pouze počet dopisů, které obsahuje.

Uhodnout slovo, budete muset jít žebrat dopisy nebo samohlásky, je-li tento dopis jednou nebo vícekrát se objeví na svém místě a pokračovat v tomto procesu dokončit slovo, nebo se hádat. Problém nastává, když řekneme, dopis, který není ve slově v otázce, jak začneme kreslit sněhuláka hole oběšením lanem stranami.

Každé rozhodnutí bude nová část této panenky, když se mýlíme několikrát a panenka přijde ztratil kompletní. Navíc pokud bychom se snaží uhodnout slovo v otázce, a nepodaří se bude automaticky dokončí panenku ztrácí hru. Pokud jste připraveni k ohrozit život chudého panenky pod tlakem a zkontrolujte, jestli opravdu můžete vyřešit slova, která se objeví.
Go to TOP