Cannon Hero OnlineSpuštění zombieAutomobilový chaosFire BallsCannon Basketball 4Duely králů - Duels of kingsBubble Shooter androidLebka explozeDěla melounyPeklo ve služběCannon cukrZombie zabil 2Kreslit pro dejenderHodit míčCannon: Red Riding HoodBláznivý vojákBullet Bill 2Super Mario KaboonBattlefield 3: Pearl Harbor miseNeporazitelný pirátiKrysa útokHračky dělostřelectvoZdarma delfínPokémon Buba BoomGRU, hodit mě na měsícZdravé barel ZombiesDůlní robotGaleony Boj 2Atomové ptákyPenguins pod nulou3d Sonic Boom děloJaderné dělostřelectvoPobřežní zbraněStřílet jeden na jednohoBeaver CanyonZombie Ver. 2Pikachu útoky s bleskemHodit hlavuAge of EmpiresRen a StimpysSpace FootballStředověký nádržRozzlobený velký hození stuntfestRostliny vs zombie v nociHunt draciSpongeBob hází jídloNapíchnout 3Tanky ve sněhuPirate LaunchFiguríny nikdy nezklame: SpolečenstvíPirátská loďTitans obrany: Útok na TitanuMetal Slug obranaBallisticaRostliny VS Zombies, dělaPeppa Pig oheňPapa Pear SagaTučňák útok 4Ptáci vs. ZombiesAvatar tvrz bojThe Avengers: Super DestructionSuper Mario bublinaBart prakMario vs TarzanSpongeBob: Bubble ShooterJungle BubbleCars, Mater na záchranuBublina superhrdinovéSuper Mario krade sýr

Kaňony hry

Připravte si kulky pro vaše děla

První zbraně se objeví ve středověku a byly použity na Středním Východě, pak může být viděn v Evropě reconquest Pyrenejského poloostrova nebo v Anglii s stoleté válce. Oni pokračovali k modernizaci, aby se stal velmi smrtící zbraň, většina úmrtí ve druhé světové válce byly způsobeny pistolí. I když to nebylo snadné je ovládat a přesunout je v boji to bylo obtížné a muselo stát střílet, takže si musel vybrat umístění v předstihu střílet své nepřátele. Dalším handicapem byl čas, který byl ztracen v doplňování a počet lidí, kteří by měli být vědomi kaňonu, jak to znamenalo méně vojáky v přední linii války. To vše bylo zlepšeno v následujících verzích kaňonu s novými vylepšeními, které skončily se všemi problémy.

Stejným způsobem budete muset umístit dělostřelectva na bojišti, musíte jej chránit před nepřátelským jednotkám založení dobrý podšívku. Také je potřeba distribuovat své vlastní vojáky na bojišti za dosah dělem, jinak by mohlo ovlivnit své muže a trpět těžké ztráty.

Zatímco všechny tyto změny, pokud místo velitele jsou součástí zbraně posádky, jako je třeba dobít těžké kulky a zaměřují se na cíle, které mají být zničeny. Opravte odchylku a stanovit vzdálenost cíle je poněkud složitější, zvláště pokud jste na bojišti, kde každou vteřinu a situace změnit v jediném okamžiku. Další obtíže se najít, když se začnou být použity v námořní válce, protože pohyb vln dát jim složitější, než toto bylo vyřešeno. Potopit nepřátelskou loď byla výrazně jednodušší s pomocí střelných zbraní, je důvod, proč přechod na tuto oblast.

Zde můžete použít děla mnoha misích, ve kterém budete muset cíl a touha dělat největší škody s jedním projektilem. Provádí námořních válek a potopení pirátské lodě, střílet zombie s touto těžkou zbraň a použít jej vyhodit do povětří některé tvory k určitému cíli. Ať už se rozhodnete pro přesměrování záběry dobře a dosáhne cíle každou hru.

Připravte si děla, abyste vedli celosvětovou válku. Vložte své dělo bombami

Go to TOP