Kolo kolDálnice na koleVolný jezdecPodvodní cyklistikaMTB Bike Rider: První osoba3D akrobacie na koleBig Boi BikeExtreme Bike 20193D simulace závodů na koleVysokorychlostní kousky: BMXPodvodní cyklistické dobrodružstvíStickman Bike RiderRigBMX na koleMetro Surfers: Bike Blast3D kaskadérské kouskyKariéra v silných kopcíchGP Moto RacingNouzový pošťákOffroad Cycle 3D: Racing SimulatorPrincezny připravují letní důmPřetočte pneumatiku na kopecGyros Brawling StarSchopnost: Koule OtočitMonster WheelsDriftin. IoRope Rescue Unikátní PuzzlePřestaňte hladHadí hadLegrační rychlostní limitZůstaňte na silniciUžijte si třepání rotoruČisté a uklizené dům Baby DollVyčistěte dům AudreyOtočte kolečkemPizza party 2Skutečné automobilové závodyUdržujte rovnováhuAstronaut v labyrintuZombie GemHell on Duty FunnyKnife.ioRX7 Drift 3DReakce autaZdobit naše dívky a design skateboardyDream Fight 18 nlChytit zombieVesmírné koule a blokyZničte Halloween dýněFunny cut the Rope: MagicKrvavý zombie útokSkrytá dýně: HalloweenKamenné koloKasino Pharaoh SlotsSnow Heroes.ioTalenty Hansel a GretelCircus Dart GameSniper Clash 3D FunnyPrincezna je turistický cílSanta vz ZombieZemě lišky 2Záchranný důstojníkNávrat MaleficentElsa a Anna bruslí na kolechStyl jízdy kola GTA V.Úžasná horká kolaKart Racing: Hořící kolaProfesionální BMXHorské kolo trasaWheelie ChallengeJízdní kola Business pro AmsterdamCyklistické výletyJízdních kolTour na kolechWario bmxSpongebob v jeho novém motocykluStewi bikeSpongeBob: BikeBMX OnlineBmx parkWorldcycle Survival


Ostatní hry Jízdní kola

Red Riding Hood rukávDora Explorer kole 2Flappy psySpongeBob pizzaWario Bike ÚtěkOggy a šváby: Jízdní kolaBMX: Jízdní kolaSkateboardista neslBen 10 jízdních kolMalovat bmxBart Simpson v soutěži BMXPeppa Pig a George Pig na kolePůjčovna hraHello Kitty bikeKrvavé kariéryJedna dívka v tělocvičněKrádež policie bikeKolo: Kuráž a Glory


Jízdní kola hry

Jízda na kole a žít dobrodružství

Hráč ovládá BMX kole v nejrůznějších pouličních závodů, kde vaším cílem je vyhrát závod a prokázat, že jste nejlepší. Nacházíte cílem je vyhrát a to se už musíte přesvědčit soudce získat co nejlepší skóre. Šlapat, jak nejlépe umíte získat běžící začátku, aby se skok z rampy, dělat různé kaskadérské kousky bez pádu bez poškození.

Pokud máte rádi jít sám také můžete to udělat v režimu freestyle, kde se můžete projet na kole skákat a skatepark rampy všichni se snažil dělat ty nejlepší kousky bez pádu.

Pokud máte rádi tento sport si jisti, že chcete vstoupit do dílny, kde si můžete přizpůsobit BMX kole. V tomto garáži můžete malovat na kole a na začátek ho můžete malovat od řídítek do řetězu. Můžete malovat řídítek, brzdové páky, madla, sedačky, pneumatiky, rádia, řetězy a dát nálepky z nejznámějších značek na světě.

Začněte šlapat s BMX bike games, skáčete a uděláte nejlepší akrobacii

Go to TOP