zdarma Inside Out Hry

Podíl

Zdarma Dressing Inside Out Hrát
Dressing Inside Out
Dnes vám nabízíme tři z postav ve filmu ...
Zdarma Inside Out: smutku iPhone Hrát
Inside Out: smutku iPhone
Uplakaný filmu Inside Out Metalista ...
Zdarma Scény Hidden Inside Out Hrát
Scény Hidden Inside Out
Posledním velkým úspěchem Disney, ...
Zdarma Inside Out: Disaster domu Odpor Hrát
Inside Out: Disaster domu Odpor
Jeden z protagonistů naruby je Asco / Nelíbí ...
Zdarma Vaření s Inside Out Hrát
Vaření s Inside Out
Riley pocity naruby filmu, ...
Zdarma Riley makeup Inside Out Hrát
Riley makeup Inside Out
Doplní dívka Riley naruby. ...
Zdarma Inside Out: Koule myšlenky Hrát
Inside Out: Koule myšlenky
Ti, kteří viděli naruby, vzhůru ...


Inside Out

Inside Out Hry

Jak hrát Inside Out zdarma ke stažení

Jedním z posledních úspěchů Disney Pixar filmu byl Inside Out, také známý jako Intense-mysl v Latinské Ameriky verzí a neúspěchu ve španělštině. Získal rave recenzi několik nominací a ocenění, mezi něž patří Zlatý glóbus za nejlepší animovaný film. Úspěch filmu přijde na naše stránky a vytvořila tuto kategorii, aby zahrnovala všechny hry, kde Intense-Mind téma.

Film je malá výzva Riley, na jehož hlavu je domovem pěti svých pocitů: radost, smutek, strach, znechucení a Furia (poslední tři jsou nazývány strach, znechucení a hněvu ve španělském znění). Tyto emoce jsou zobrazeny jako znaky, kteří sledují nad vzpomínkami na protagonisty, které jsou uloženy ve sférách s barvou, která identifikuje každou emoci. Joy bude zodpovědný za vedení této skupiny pocitů držet štěstí Riley, ale vše se změní, když rodiče protagonisty přestěhovat do jiného města a začínají problémy. Na jeho první den třídy smutku způsobí, že dítě plakat přede všemi a jsou velmi důležitou smutnou vzpomínku, která Joy budou chtít, aby se zabránilo baterie dosáhne podstatných vzpomínek. Tam začíná dobrodružství, ve kterém budou tyto dva pocity před úkolem zachránit vnitřní svět Riley se začne rozpadat kvůli svým pocitům.

Pokud jste ještě neviděli si nemůžete nechat ujít tento skvělý film rád obě děti a rodiče a má velmi pěkný zprávu uvnitř. Ať už jste viděli, ale můžete si začít užívat všechny hry, které jdou dosažení této fantastické animovaného filmu. Můžete zažít nové dobrodružství s postavami zevnitř ven pro zábavu, která přináší film nikdy nekončí. Musíte si být vědomi tohoto nového úseku, ve kterém můžete najít již několik her a bude i nadále aktualizován pro vaše potěšení.
Zkusit hledat jiné hry
Komentáře Games