hunger games

Hunger games hry
ostatní Hunger games hry


Jiné hry zdarma
+ 90
nový
zdarma Boj hryBoj hryBoj hry
+ 80
nový
zdarma Minecraft hryMinecraft hryMinecraft hry
+ 80
nový
zdarma Pokémon hryPokémon hryPokémon hry
+ 20
nový
zdarma Geometrie Dash hryGeometrie Dash hryGeometrie Dash hry
+ 50
nový
zdarma Teror hryTeror hryTeror hry
+ 100
nový
zdarma Skryté objekty hrySkryté objekty hrySkryté objekty hry

Hunger games hry

Hunger games hry

The Hunger Games, The Hunger Games v jeho originálním titulem, je úspěšné trilogie románů napsaných Suzanne Collins. Bude znát realitu toho, co kdysi byla známá jako ve Spojených státech a nyní byl snížen na dvanáct okresů v čem je nyní známý jako Panem. Tento národ žil velká vzpoura v okresech pokusil ukončit tyranii Kapitolu, kde bydlí horní třídu společnosti, a to vyšlo, jak velký poražený 13. okrsek byl zničen. Pamatovat padlých tohoto povstání již od Hunger Games se konají nikdy zapomenout, že okresy jsou v rukou Capitol.

The Hunger Games je sadista program, v němž boj o přežití v televizi čtyřiadvacet chlapců, chlapce a dívku z každého okresu, známý jako daně. Budou soutěžit v řadě, z nichž pouze jeden vítěz bude odpuštěno život, bude poskytnuta život v pohodlí, neboť.

Příběh se točí kolem Katniss Everdeen dívka šestnáct District 12 je tlačen, aby se dobrovolně nabídla jako hold jeho malou sestru dostat zvolen. Jeho partner okres bude Peeta Mellark, pekař syn, který byl vždycky tajně zamilovaný do Katniss. Na své cestě do Hunger Games se mohou připravit bývalého vítěze Hunger Games ve svém okrese. Oba dělat publikum myslí, že jsou v lásce a zamilovat love story pro veřejnost, jak se ti dva opouští hřiště stávají dva vítězové sedmdesát čtvrté Hunger Games. To bude výzvou pro Capitol, kteří chtějí, aby se jich zbavit, protože je lze považovat za příklad revolucionáři jako lidé, kteří posmívali Kapitol. To vše plot bude vyřešen v příštích dvou dodávky si nemůžete nechat ujít, pokud jste ještě z mála, kteří neviděli.

V této sekci najdete v Hunger Games, která bude muset bojovat soupeře být poslední, že je naživu a stát se vítězem hry. Získejte rychlé ruce a musí být hbité v úkrytu jsou životně důležité vlastnosti se dostat ven živý z písku. Můžete se bavit a zároveň vidět padající přežít všechny své nepřátele. Nemůžete to minout tyto neuvěřitelné hry, které emulovat televizní program této úspěšné série románů byl přinesen na velké obrazovce. Šťastné Hunger Games a že štěstí je vždy na vaší straně!Zkuste hledat jiné hry