Hotel Transylvania 2: PuzzleHotel Transylvania 2: Skryté číslaKuchyň s MavisHotel Transylvania: Zlobivé vlciHotel Transylmania 2Hotel Transylvania: Skryté písmenaHotel transylvánie: Puzzle


Ostatní hry hotel transylvania

Solitary HotelVytvořením luxusní hotelHotel pro psyZámecký hotelHabbo HotelHotel SpaHotel u mořeHotel ZombieVybudovat hotelNejhorší hotelNaughty hotel

Hotel transylvania hry

Navštivte nejatraktivnější hotel v Transylvánii

Dracula investoval všechny své úspory vybudovat obrovský hotel příšery pouze pro lidi není narušen. Tento hotel se nachází v Transylvánii, v hlubokých lesích, takže nikdo nemůže najít.

Tento hotel strávit mnoho zábavných dobrodružství pro všechny příšery a shromáždit strávit velmi podivné věci.

Boss monster a manažer hotelu Transylvánie je Dracula, Mavis otec a dědeček Dennis. V prvním dobrodružství Hotel Transylvania, hrabě Dracula chce slavit 118. narozeniny své dcery Mavis, mladý upír, který sní o objevování světa lidí, aby jim lépe poznat, ale jeho otec dělá všechno možné, aby to splnit jeho přání , Věc, kterou mohl udělat, protože mladý muž jménem Johnny v v hlubokém lese, kde se našel Hotel Transylvania monstrózní monstrum a maskované, aby se zabránilo pozornost. Když byl v hotelu potkal Mavis a získal její srdce.

Nyní jsou velmi šťastní a měli roztomilou syn mesclado s lidskou a upíří krev. Tento pár se rozhodl udělat dovolenou a opustil chlapce jeho dědečkovi hrabě Dracula. Hrabě je přesvědčen, že jeden z nich je "Dracula" a bude dělat tisíce testů, aby všechny přesvědčit, že jeho vnuk je skutečný monstrum, ale může být špatné, a ne to, co očekáváte, nebo možná jste.

Vstupte do Hotel Transylvánie, aby odhalili všechny záhady k Hotel vyhledávání a nalezení záhadné objekty, které jsou maskované v troskách hotelu. Bavte se hraní skvělé hry svým přátelům monstra Hotel Transylvania.

To nezastaví večírek monstrů v hotelu Transylvania, hraje své monstrózní dobrodružství

Go to TOP