Hořící kolečka Kitchen RushHot Wheels: Předjíždění na silniciÚžasná horká kolaHot Wheels Track útok on-lineHot Wheels šelma autoHot Wheels Track modHot Wheels závodníkRizikové skokyUlice Hawk: Hot WheelBurning Horizon


Ostatní hry Hot wheels

Guts a Glory: PuzzleHappy Wheels filmy s autyStřeva Glory: PuzzleTvrdý životHappy Ride Happy Wheels stylKrátký životRádi závodímeKamenné koloMonster WheelsKariéra: Burning WheelsVnitřnosti a Glory: StickmanHanger games 23D závodní babičkySenzace mistrKolo: Kuráž a GloryVnitřnosti a Glory on-linePoslední pokusHappy Wheels Demo

Hot wheels hry

Vyzkoušejte nejlepší skladby Hot Wheels

Vstupte do světa Hot Wheels, kde všechny ovladače sen stát se vítězem.

Existují tisíce různých modelů s unikátními schopnostmi, že jen Hot auta kola mohou nabídnout jako rychlost, sprint, skoky a různých obvodech, kde je cílem je vyhrát.

Pohon auta Hot Wheels na silnicích maximální opatrnost pro jeho špatném stavu a jeho větší množství překážek, které přispívají k velmi dobře, že tam bude vždy překážkou vedoucí k narazit do něj.

Budete se muset řídit dobře předjet vedoucího závodu a ponořit se do světa Hot Wheels.

Kdo vyhraje Světový Hot Wheels?. Buď tě!. Stačí řídit a rozvíjet své řidičské dovednosti na rychlých závodních vozů.

To nemá tyto vozy, které spadají v lásce s nimi, protože jeho zvláštní konstrukce. Jsou daleko od běžných automobilů. Všechny vozy mají své vlastní charakteristiky a všechny vozy nejsou stejné. Někteří nainstalovali obří polštáře dát velký skok, když není rozebírat pád. Jiní mají devastující výfuku při nitro akce mohou ventilovat veškerou svou moc. Budete být další vítězem Hot Wheels?.

Vybudujte své vlastní stopy a pohněte extravagantními vozy na okruzích horkých kol

Go to TOP