Hostesky hry

Proveďte vše, když cestujete letadlem s těmito fantastickými letušskými hrami
Tina nejlepší letuška Hostesky letiště Beauty salon: šílenství Oděvy prodeje Šaty letuška Letuška letadlo Tajemné magické lektvary Ovládání Airport Hostesky letadla Boutique nevěsta
DívkyLetadlaServírkyčlun hryTyčeZábavních parkůHotelyObchody hry
čerpací stanice

Ostatní hry hostesky

Letuška Romance Potomci: Vítejte Party Baby Hazel jako letuška Helen: Anima noční večírky Správce restaurace Letuška Kadeřnictví pro dívky Restaurace stres Panika v kině Cindy salon Hotel u moře Hotelová recepční Dětské: školky

Hostesky

Zažijte tvrdou práci letuška

V soukromé i komerční letový palubní průvodčí je oporou pro cestující, které mají na starosti uvedení cestující v sedadlech a zkontrolujte všechny bezpečnostní normy.

Poté, co všichni cestující sedí pohodlně, začíná vybrán letový cíl. Pokud se některý z nich něco potřeboval, můžete zavolat na letušku, který bude rád pomůže, oni mohou jednoduše vám něco k pití nebo jídlu, ale pokud se něco pokazí, jsou připraveni poskytnout lékařskou pomoc cestujícím.

Létat personálu není jednoduché, jak musíte být schopni mluvit několika jazyky, mají sociální dovednosti, a co je nejdůležitější, musíte rádi cestují a jdete po celém světě. Pokud splňujete tyto požadavky, můžete nyní trénovat, za tuto high-létání kariéru, ve které se můžete setkat všechny druhy lidí, můžete dokonce se setkat celebrity a pokud budete mít štěstí, aby práci v jeho soukromé letadlo.

Pokud se vám nelíbí létání, můžete být také letuška kongresů, kde jste promocionarás produkty pro různé firmy, které hledají publicitu.
Go to TOP