hostesky

Hostesky hry
ostatní Hostesky hry

Jiné hry zdarma
+ 100
nový
Dívky hryDívky hry
+ 10
nový
Kulečník hryKulečník hry
+ 20
nový
Péče hryPéče hry
+ 20
nový
Disney Mickey mouseDisney Mickey mouse
+ 20
nový
Milovat hryMilovat hry
+ 10
nový
Obchody hryObchody hry

Hostesky hry

Hostesky hry

V soukromé i komerční letový palubní průvodčí je oporou pro cestující, které mají na starosti uvedení cestující v sedadlech a zkontrolujte všechny bezpečnostní normy.

Poté, co všichni cestující sedí pohodlně, začíná vybrán letový cíl. Pokud se některý z nich něco potřeboval, můžete zavolat na letušku, který bude rád pomůže, oni mohou jednoduše vám něco k pití nebo jídlu, ale pokud se něco pokazí, jsou připraveni poskytnout lékařskou pomoc cestujícím.

Létat personálu není jednoduché, jak musíte být schopni mluvit několika jazyky, mají sociální dovednosti, a co je nejdůležitější, musíte rádi cestují a jdete po celém světě. Pokud splňujete tyto požadavky, můžete nyní trénovat, za tuto high-létání kariéru, ve které se můžete setkat všechny druhy lidí, můžete dokonce se setkat celebrity a pokud budete mít štěstí, aby práci v jeho soukromé letadlo.

Pokud se vám nelíbí létání, můžete být také letuška kongresů, kde jste promocionarás produkty pro různé firmy, které hledají publicitu.Zkuste hledat jiné hry