Henry Danger hry
🔥🔥🔥 Ostatní hry Henry DangerNick: Ultimate Mini-Golf UniverseNick: Ultimate Mini-Golf Universe Naučte se Origami s NickelodeonemNaučte se Origami s Nickelodeonem Danger vs Thunder: MalířstvíDanger vs Thunder: Malířství Nickelodeon: Velká vodní rallyNickelodeon: Velká vodní rally V pátek večer Funkin vs Henry StickmanV pátek večer Funkin vs Henry Stickman

Henry Danger

🔥 Hrdina Nickelodeon Henryho nebezpečí 🔥

Henry Danger získal dobrou práci, o čem nevěděl, že se stane Kid Danger, asistentem slavného superhrdiny kapitána Mana a že jeho život se projeví v sérii Nickelodeonu.

Henry Hart má za úkol žít svůj život jako normální teenager s velkým tajemstvím za zády. Henry odvedl práci na částečný úvazek v obchodě Trash a další. Majitelem obchodu je Ray, poněkud záhadný muž, který brzy Henrymu řekne, že obchod je ve skutečnosti kryt a jeho úkolem je být superhrdina jménem Captain Man, a také najat Henryho jako svého asistenta pod jménem od Kid Danger a společně budou muset bojovat proti darebákům města. Tento vtipný příběh má podporu publika Nickelodeon a byl vysílán pět sezón.
Go to TOP