Bichos: Dodržování lidíPozor na schodyFly or Die IOMysterious Island: Vyhnuli obří včelaVčely vs včelyChystají se chybyFly vs SpidersPočítačový čističMorphZabíjet hmyzBug War 2FlyŠváboví démoniMravenci v lásceOkouzlený dívka žábySurfař hmyzAnt: DopravaShooter opatrovníkMasožravá rostlinaCizinec OvziSkok loděDinosaur král 2Timon a Pumbaa uprchnoutSpiderman vs SpidersBojových chybyHalo Master ChiefSvět ve válceVelitel dropshipHrabání listíDobrodružství loďRage ArenaHalo Spartan AssaultAstro CreepPokemon CharizardOggy a švábiOggys a hladové švábi

Havěť hry

Ztrácí paniku na hmyz

Hmyz jsou nejmenší zvířata na planetě, ale jsou velmi důležité pro jejich ekosystému. Ačkoli oni nejsou tak vyvinuty jako lidskou inteligencí, to přece ukázat mají své vlastní jedinečné schopnosti a dokonce i kolektivní vědomí, které jim umožňuje pracovat v harmonii v nějakém druhu, jako jsou mravenci nebo včely.

Například mravenců, kteří pracují v komunitě a mají neuvěřitelnou sílu, která jim umožňuje zvednout až 50 krát své vlastní váhy. Oni mohou dokonce být zaměřena na jejich mraveniště kilometrů něco opravdu úžasného pro své malé velikosti, pak tam jsou další hmyz s různými dovednostmi.

Ale to všechno se změní, když vše, co víte o chyby byly špatné, protože jsou si plně vědomi, jak lidé mají své vlastní zvyky a také jejich životní styl. V případě mravenců při narození na základě jejich dovedností, které byly vybrány jako dělníci nebo vojáci, tak oni mohou nikdy nezmění třídy, a to činí někteří rozhodnou opustit kolonii žít autentické dobrodružství.

Spusťte miniaturní dobrodružství s mravenci a hmyzem, abyste získali největší jídlo


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryMario bros hryZombie hryVaření hryStůl hry2 hráči hryBoj hryMinecraft hrykategorie her
Go to TOP