Happy tree friends hry

Happy Tree Friends je série online animací, na které se setkáme s několika postavami
Happy Tree Friends: Agravated AsphaltHappy Tree Friends: Hledání jídlaHappy Tree Friends - jazykolam potížeHappy Tree Friends - Idol momentyHappy Tree Friends - čip blokuHappy Tree Friends - jeho SnapHappy tree friends - sledovat východ slunceHappy Tree Friends - Happy Trails 2Happy Tree Friends - vypískat si myslíte, že jsteHappy Tree Friends - Happy Trails
Simpsonovi hryHappy wheels hryKrvavý hryZvěř hryPet hryKočky hryAnimace hryHumor hryTrollface quest hryDovádění hry
Happy Tree Friends - voda brodící pro vásHappy Tree Friends - Ušetři mě


Ostatní hry Happy tree friends

Happy Wheels filmy s autyStřeva Glory: PuzzleHappy Ride Happy Wheels stylTvrdý životHádanky: Střeva a slávaKrátký životRádi závodímeKamenné kolo

Happy tree friends hry

Krvavé animace Happy Tree Friends

Happy Tree Friends jsou videa, animací je velmi přátelská zvířata, která trpí nepříjemné incidenty a nepříčetný seriály jako Svědivý a škrábavý Simpsons.

Se seznámit trochu v seriálu jsme se zpřístupnit jména postav z Happy Tree Friends. Skládají se z osmi domácích zvířat pojmenovaných Sniffles, Flaky, Lumpy, Cuddles, ořechový, Petunia, Russell a Pop. Budeme popsat znaky, takže je lze snadněji identifikovat.

Sniffles začít, je to rozkošný slon světle modrá a jediný používá vidění brýle, je jedním z nejpopulárnějších postav, protože to je nejvíce příčinou nepravost svým přátelům.

Flaky je červený ježek s hroty plnými bílého lupů a téměř vždy pláče vtipy, které způsobuje jeho přátele.

Lumpy je losů nebo jelení s různými rohy, jeden nahoru a jeden dolů. Je to světle modrá a má nízkou inteligenci, má vzhled psychopata a přesto, že je soucitný je s jejich útočníky velmi špatně.

Cuddles je velmi pěkný zajíček žlutá s jejich. Má schopnost, že můžeme zjistit, proč jste smutní pokaždé, když má tendenci k podání nabídek uší dolů a je rád, když jeho uši jsou zvýšeny, aby udržel krok.

Nutty je rozkošný veverka je vášnivá cukroví a je nezaměnitelný svou zelenou barvu.

Petunia je žena liška indigo a je vášnivý o vaření a životní prostředí, ale může být velmi nebezpečné, pokud váš hněv je vzrušený.

Russell je vydra tyrkysové a vždy nosí oblečení jako skvělý kapitán pirátů pirátský klobouk, červené tričko a bílé pruhy, má háček v levé ruce a nohy boty hole.

Pop je bobr hnědé a obvykle nosí klobouk, županem a je vždy kouří dýmku.

Nyní, když víte něco o Happy Tree Friends, si můžete pochutnat na Grim dobrodružství dramatu a teroru, které představují.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryBubble shooter hryDívky hryNošení hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP