HamburgerRychlé občerstvení: Hamburgery a horké psyStoh BurgerHamburgerova zkouškaJump Hamburger JumpTop BurgerHamburgerská soutěžBurger ChefBurgerova výzvaClarence a výbušných karbanátkyŠkrticí blokSpongeBob vaří pizzuNoelia' s RestaurantSpongeBob v Krusty Krab kuchyněRychle připravte nejlepší hamburgeryPřipravte lahodné nezdravé jídloZábavné hamburgerové podnikáníZbraně hamburgeryVirtuální hamburger shopOblékni Bobovy BurgeryChyťte ingredience ve vzduchuLegrační hamburgeryŠéfkuchař BurgersGrilované hamburgeryAmerický Burguer TruckNezdravé expresní jídloMama Hazel: Připravte hamburgeryStravovací služby pro princeznyVařit cheeseburgeryBurger KingKuřecí hamburgeryOdnéstClaudia burgerMcDonaldMcDonalds videohryKde jsou mé hamburgery?Déšť hamburgery 2: RozdílySpongeBob vs Plankton: Patty panicSkoky, ježíš, skokBurger restauraceBurger restaurace 4Jennifer TEXA saloonRestaurace SpongeBobObří sendvičeBarbie: RestauraceMoon'm vaření hamburgerySpongeBob a hamburgeryBurger magnátPusť si burgery s králemKoupání Little Pony ApplejackútěkPerry Kuchyňské HamburgeryGumball CandylandMiniony: Násobené dobrodružství

Hamburgery hry

Kuchařky bohaté na kuchyně

Jedna z nejoblíbenějších jídel na polovinu na světě jsou určitě hamburgery, teď se můžete naučit, jak se připravit tohoto lahodného pokrmu svou cestu. Zkušební kombinace koření, masa a zeleniny, aby co nejvíce původní hamburger světa.

Ale mělo by být nejen originální, proto, že je důležité, že je nejchutnější na celém světě. K tomu, musíte se naučit od nejlepších šéfkuchařů své jedinečné recepty a integrovat je do své vlastní, dostat to nejlepší jídlo, které můžete nabídnout.

Když se dostanete do finále a každý chce to vyzkoušet, je čas sestavit svůj vlastní restauraci, ve které budete nabízet tento pokrm a některé další. Vzhledem k tomu můžete servírovat různé druhy hamburgery a dalších restauračních řetězcích nebo slouží různé pokrmy, které kombinují dokonale. Pokud Vaše restaurace rostoucí potřebu vybudovat síť restaurací, takže budete sdílet váš velký recept kuchaři se rozhodnete najmout a dohlížet všichni vařené nejlepší možný produkt.

Zapněte kuchyň a začněte vařit vynikající hamburgery, o které si zákazníci žádají

Go to TOP