Hamburgery hry

Zapněte kuchyň a začněte vařit vynikající hamburgery, o které si zákazníci žádají
Mad BurgerHamburgerSky hamburgerRychlé občerstvení: Hamburgery a horké psyStoh BurgerExtrémní hamburgerHamburgerova zkouškaJump Hamburger JumpHamburgerská soutěžTop Burger
Vaření hryServírky hryScooby Doo hryPizzy hryRestaurace hryObchody hryTyče hryHotely hry
Burger ChefBurgerova výzvaClarence a výbušných karbanátkyBeach Burgers RestaurantŠkrticí blokSpongeBob vaří pizzuNoelia' s RestaurantSlither.SpaceSpongeBob v Krusty Krab kuchyněRychle připravte nejlepší hamburgeryPřipravte lahodné nezdravé jídloZbraně hamburgeryZábavné hamburgerové podnikáníVirtuální hamburger shopChyťte ingredience ve vzduchuLegrační hamburgeryOblékni Bobovy BurgeryŠéfkuchař BurgersGrilované hamburgeryAmerický Burguer TruckNezdravé expresní jídloMama Hazel: Připravte hamburgeryStravovací služby pro princeznyOdnéstClaudia burgerMcDonaldVařit cheeseburgeryBurger KingKuřecí hamburgeryKde jsou mé hamburgery?
Ostatní hry hamburgery

Déšť hamburgery 2: RozdílySpongeBob vs Plankton: Patty panicSkoky, ježíš, skokBurger restauraceJennifer TEXA saloonRestaurace SpongeBobObří sendvičeBurger magnát

Hamburgery hry

Kuchařky bohaté na kuchyně

Jedna z nejoblíbenějších jídel na polovinu na světě jsou určitě hamburgery, teď se můžete naučit, jak se připravit tohoto lahodného pokrmu svou cestu. Zkušební kombinace koření, masa a zeleniny, aby co nejvíce původní hamburger světa.

Ale mělo by být nejen originální, proto, že je důležité, že je nejchutnější na celém světě. K tomu, musíte se naučit od nejlepších šéfkuchařů své jedinečné recepty a integrovat je do své vlastní, dostat to nejlepší jídlo, které můžete nabídnout.

Když se dostanete do finále a každý chce to vyzkoušet, je čas sestavit svůj vlastní restauraci, ve které budete nabízet tento pokrm a některé další. Vzhledem k tomu můžete servírovat různé druhy hamburgery a dalších restauračních řetězcích nebo slouží různé pokrmy, které kombinují dokonale. Pokud Vaše restaurace rostoucí potřebu vybudovat síť restaurací, takže budete sdílet váš velký recept kuchaři se rozhodnete najmout a dohlížet všichni vařené nejlepší možný produkt.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryNošení hryDívky hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP