zdarma Gormitis Hry

zdarma Gormitis Hry

Zachránit ostrov Gorm s Gormitis v různých hrách určených pro vás. Můžete také obarvit Gormitis a můžete bojovat bitvu paměťových karet. Může síla přírody s vámi!.

Gormitis HryZdarma Gormitis Hrát
Gormitis
Zdarma Gormitis 2 Hrát
Gormitis 2
Zdarma Gormitis oheň Hrát
Gormitis oheň


+ Gormitis Hry
Zdarma Gormitis zbarvení Hrát
Gormitis zbarvení
Zdarma Bakugan Hrát
100%
Bakugan

gormitis

Gormitis Hry

Jak hrát gormitis zdarma ke stažení

Svět Gormitis narodil z řady hraček a animované sérii ona pak byl exportován do různých zemí objevily. Seriál vypráví příběh čtyř dětí, které jsou v kuchyni svého domu tajnou chodbu, která je vede k chrámu prvků, a proto se jim podaří překonat bariéru při vstupu do paralelního světa zvaného Gorm. V tomto místě, Toby, Nick, Lucas a Jessica opustit svou člověka, aby se stal páni přírody forem. Gorm země je rozdělena do různých zemí, z nichž každá je v čele našim hráčům, ale brzy se objeví další.

Nick se objeví jako pán země a získává sílu skály a kontrolovat tyto prvky ke svému prospěchu. Toby je dvojče Nick a doma, se stává pán moře, který bude dávat moc nad řek a moří. Lucas bude pán lesa a bude ovládat přírodu, stromy a rostliny. Konečně, tam je Jessica, že dáma bude vysílat a může létat a řídit větry. Společně bojují udržet bezpečný svět Gorm špatných rukou a osvobodit lid.

Zde najdete Gormiti hry s trávit dlouhý čas zábavy. Vyberte si svůj oblíbený charakter a plní různé mise úspěšně překonat her. Máme hry, aby odpovídaly Gormitis a jeho druhou verzi 2. Kromě Gormitis dalších, které potřebují ke kontrole Gormitis a úspěšně jít dlouhou cestu s překážkami. Postupujte dobrodružství Gormitis v této části našich webových stránkách!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games