ghostbusters

Ghostbusters hry


GhostbustersSpongeBob a Patrick skládekGhostbusters 2Danny Phantom v nebezpečném portálu

Simmilar hry

Teror hrySaw hryDuchové hryGhostbusters hry
Ghostbusters hry

Ghostbusters hry

Ghostbusters je americký film Krotitelé duchů v jeho originálním titulem, který byl velký úspěch na velké obrazovce. Dnes je považován za jeden z kultovních filmů a každý filmový fanoušek musel vidět tento skvělý film. Film zachycuje dobrodružství tří parapsychologists, kteří jedou na své vlastní obchodní Ghostbusters a vyšetřují paranormální jevy. Pro toto použití vysoce vyspělé technologie zachytit tyto nadpřirozené události a stát se dobře známých postav, takže vaše podnikání úspěch. Jeho úspěch vedl k pokračování pod názvem Ghostbusters II (Ghostbusters II), že budou odstraněny. Tento nový film byl méně úspěšný než ten první, ale pořád dobré výsledky u pokladny.

V poslední době, v roce 2016, ale premiéru nová verze Ghostbusters, ale tentokrát skupina byla tvořena pouze dívky. Tento nový film také měl velký úspěch, protože originální film verzí dávat zpět do skriptu. Úspěch těchto filmů provedl prodeje hodně merchandising, které prodávají kostýmy, jejich verze Lego nebo Playmobil kromě mnoha jiných věcí.

Nyní si můžete vychutnat tento výběr her, ve kterých Ghostbusters musí plnit své nové dobrodružství. Musíte použít své pokročilé gadgets lovit ektoplazma a chránit lidi. Můžete si hrát s mýtickými postavami seriálu a jiní, kteří se připojili toto šílenství Ghostbusters, jako je například americký prezident Barack Obama. Začít užívat Ghostbusters hry s námi!

Halloween hry

Zombie hry

Teror hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleGhostbustersSpongeBob a Patrick skládekNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny