Ghostbusters hry

Hry slavného filmu Ghostbusters již mají na našem webu své místo. Připojte se k skvělému týmu, který bude mít na starosti zachycení duší v bolesti a zachrání svět před velkými strachy.
Monterber Zap: Austin a Ally Talenty Hansel a Gretel SpongeBob a Patrick skládek Danny Phantom v nebezpečném portálu Ghostbusters Ghostbusters 2
Teror, strach a panikaMonstraFilmyUpířiKostry hryDuchové hryScooby DooMyslivost hrySlender ManDetektivové

Ghostbusters

Chyť duchy a nenechte je uniknout

Ghostbusters je americký film Ghostbusters ve svém původním názvu, který měl velký úspěch na velké obrazovce. Dnes je považován za jeden z kultovních filmů a každý fanoušek filmu musel sledovat tento skvělý film. Film vypráví o dobrodružstvích tří parapsychologů, kteří založili vlastní obchod s ghostbustery a prozkoumali paranormální jevy. K tomu využívají velmi pokročilé technologie k zachycení těchto paranormálních projevů a stávají se velmi dobře známými postavami, což činí jejich podnikání úspěšným. Jeho úspěch způsobil pokračování být propuštěn pod titulem Ghostbusters II (Ghostbusters II). Tento nový film byl méně úspěšný než ten první, ale přesto dosáhl dobrých výsledků v pokladně.
Go to TOP