ghostbusters

Ghostbusters hry
ostatní Ghostbusters hry


Jiné hry zdarma
+ 100
nový
zdarma Spongebob hrySpongebob hrySpongebob hry
+ 50
nový
zdarma Nickelodeon hryNickelodeon hryNickelodeon hry
+ 40
nový
zdarma Saw hrySaw hrySaw hry
+ 50
nový
zdarma Teror hryTeror hryTeror hry
+ 10
nový
zdarma Duchové hryDuchové hryDuchové hry
+ 20
nový
zdarma Mahjong hryMahjong hryMahjong hry

Ghostbusters hry

Ghostbusters hry

Ghostbusters je americký film Krotitelé duchů v jeho originálním titulem, který byl velký úspěch na velké obrazovce. Dnes je považován za jeden z kultovních filmů a každý filmový fanoušek musel vidět tento skvělý film. Film zachycuje dobrodružství tří parapsychologists, kteří jedou na své vlastní obchodní Ghostbusters a vyšetřují paranormální jevy. Pro toto použití vysoce vyspělé technologie zachytit tyto nadpřirozené události a stát se dobře známých postav, takže vaše podnikání úspěch. Jeho úspěch vedl k pokračování pod názvem Ghostbusters II (Ghostbusters II), že budou odstraněny. Tento nový film byl méně úspěšný než ten první, ale pořád dobré výsledky u pokladny.

V poslední době, v roce 2016, ale premiéru nová verze Ghostbusters, ale tentokrát skupina byla tvořena pouze dívky. Tento nový film také měl velký úspěch, protože originální film verzí dávat zpět do skriptu. Úspěch těchto filmů provedl prodeje hodně merchandising, které prodávají kostýmy, jejich verze Lego nebo Playmobil kromě mnoha jiných věcí.

Nyní si můžete vychutnat tento výběr her, ve kterých Ghostbusters musí plnit své nové dobrodružství. Musíte použít své pokročilé gadgets lovit ektoplazma a chránit lidi. Můžete si hrát s mýtickými postavami seriálu a jiní, kteří se připojili toto šílenství Ghostbusters, jako je například americký prezident Barack Obama. Začít užívat Ghostbusters hry s námi!Zkuste hledat jiné hry