Garry's Mod Prop HuntGarry's Mod freeG modMultiplayer Garry's ModGarry's Mod : Fortaleza centinelaGarry's Mod animace

Garry je mod hry

Šílenství Garryho modu

Garry je Mod, také známý jednoduše jako Gmod je zábavná sandbox hra, která vám umožní experimentovat s fyzikou a manipulaci s objekty. Na začátku prvky her, jako je The Orange Box a Left 4 Dead byly použity, pak by se stala nezávislou hru s vlastním obsahem. První verze Garry je Mod se narodil v roce 2006 a 2015 i nadále vydává nové verze. Hra je pravidelně aktualizován a je k dispozici v parní stránce. Jedná se o velmi populární hra, protože několik uživatelů YouTube likes WillyRex, Alexby11, Vegeta777 a mnoho dalších se staly součástí obsahu svých kanálů. Existují různé způsoby hry v Garry je Mod a potom vysvětlit, co jste.

Nejprve jsme najít herní Gmod Trouble do teroristických Town, zábavný způsob, jak hrát online multiplayer. Skládá se ze skupiny lidí, mezi nimiž bude jeden nebo více zrádci. Acaeciendo bude všechno normální a zrádci budou muset jít zabíjet nevinné, aniž by ostatní všimli. Role zrádce zabije všechny, aniž by vzbudil podezření a nevinné, jak najít zrádce a zabít ho dřív, než je všechny zabije.

Další populární herní mód je známý Garry je Mod Prop Hunt, jakási hra na schovávanou, v němž jsou dva týmy. Je to skupina úkrytu (prop) a lovců (lovecký), a každý bude mít jiný úkol. Ti, kteří se ukrýt máte 30 sekund, aby se stal součástí nábytku jeviště a zůstat velmi klidně, aby se zabránilo podezření. Tým lovců bude muset střílet na objekty, které si myslí, že by mohl být soupeř, když uhodí tě zabít, ale pokud selže ztratí svůj vlastní život.

Bezpochyby nejpopulárnější herní mód a viralizado na YouTube je Death Run, druh pokladu týmu. Je to cesta plná nástrah, že skupina bude muset snažit, aby se vyhnul, zatímco druhý tým běhat v pravý čas zachytit své soupeře. Oba týmy se střídají bytí běžce a lovci a skončit s nejvyšším počtem bodů vyhrává hru.

Jedná se o hry Garry je Mod, jejíž největší podobnost je jejich multiplayer online role dělá to zábavná hra, ve všech jejích formách. Na našich stránkách najdete nejlepší zdarma hry, které versionan těchto velkých klasiků Garry je Mod. Užijte prop Hunt zdarma online ve které budete muset, aby se stal kancelářský nábytek zmást soupeře. Můžete také provádět vlastní Death Run multiplayer nebo vstoupit do boje o klasické hry. Nejlepších her Garry je Mod najít zde!

Můžete se těšit na hry Gmod z Trouble in Terrorist Town nebo klasického Prop Hunt

Go to TOP