Labo 51Pepperoni Gone WildOsvětleníTurbo DismountLaboratorní nehodaChemická shoda3Legrační provaz: ExperimentyŘez lano: ExperimentyMechanismyVynálezce v nouziGears a řetězyčistý fyzikaHistorie blobu 2Moudrost vs zombieUložit míčKrmit dinosaurusPeacock honJdeš pozdě!Klikněte zde pro získání jídloIsoball hádankyGeniální stavitelTom a Jerry trapKill the CreeperScooby Doo a jídlo strojLumíci na VánoceCirkusBad Piggies online hdElephant spáčZombie mučitelLogika budoucnostAmigo Pancho HeroUvězněnPancho Friend 3Sieger 2Probudit boxBoom Boom zombieExperimenty s zombieShin chan: Logika VánocíchKde je moje tajemství kachna?Útěk z HaplanduFire and WaterMario řezání

Experimenty hry

Zkušenost je matkou vědy

Ty se opovažuješ se postavili všechny experimenty hry, kde musíte použít fyziku k dokončení hry. Ingeniártela'll potřebují k dosažení svého cíle, jsou experimenty pro děti čisté fyziky. Existují různé hry s různými experimenty, takže je můžete všechny vyzkoušet.

Tam je hra s názvem Experiment, je jedním z nejpopulárnějších, protože mají dostat míč dosáhne svého cíle otočením kola a páky. Parce snadné, ale to není, musíte zmáčknout svou logiku a mazaný k dokončení úrovně v této hře.

Budete mít Test Dummy řídit auto a dostat se do cíle vyhýbání se překážkám. Tam jsou také hry, kde musíte umístit materiálů, jako jsou kladky, lana, platforem a doky pro kulečník míč dosáhne svého cíle máchal vypínače a spouštěcí mechanismy.

Existuje mnoho her v mnoha různých experimentů s různými cíli, takže nebudete nudit stejných her. Bavte se!.

Vyzkoušejte tyto experimenty hry pro děti a dospělé, ve kterých budete používat svou hlavu


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryMario bros hryVaření hryZombie hryStůl hryBoj hry2 hráči hryMinecraft hrykategorie her
Go to TOP