Legrační provaz: Experimenty Labo 51 Pepperoni Gone Wild Osvětlení Turbo Dismount Laboratorní nehoda Chemická shoda3 Řez lano: Experimenty Mechanismy Vynálezce v nouzi čistý fyzika Moudrost vs zombie Uložit míč Krmit dinosaurus Peacock hon Klikněte zde pro získání jídlo Jdeš pozdě! Isoball hádanky Geniální stavitel Tom a Jerry trap Kill the Creeper Scooby Doo a jídlo stroj Cirkus Lumíci na Vánoce Elephant spáč Bad Piggies online hd Zombie mučitel Logika budoucnost Amigo Pancho Hero Uvězněn Pancho Friend 3 Sieger 2 Boom Boom zombie Probudit box Experimenty s zombie Shin chan: Logika Vánocích Kde je moje tajemství kachna? Útěk z Haplandu Fire and Water Mario řezání

Experimenty hry

Zkušenost je matkou vědy

Ty se opovažuješ se postavili všechny experimenty hry, kde musíte použít fyziku k dokončení hry. Ingeniártela'll potřebují k dosažení svého cíle, jsou experimenty pro děti čisté fyziky. Existují různé hry s různými experimenty, takže je můžete všechny vyzkoušet.

Tam je hra s názvem Experiment, je jedním z nejpopulárnějších, protože mají dostat míč dosáhne svého cíle otočením kola a páky. Parce snadné, ale to není, musíte zmáčknout svou logiku a mazaný k dokončení úrovně v této hře.

Budete mít Test Dummy řídit auto a dostat se do cíle vyhýbání se překážkám. Tam jsou také hry, kde musíte umístit materiálů, jako jsou kladky, lana, platforem a doky pro kulečník míč dosáhne svého cíle máchal vypínače a spouštěcí mechanismy.

Existuje mnoho her v mnoha různých experimentů s různými cíli, takže nebudete nudit stejných her. Bavte se!.

Vyzkoušejte tyto experimenty hry pro děti a dospělé, ve kterých budete používat svou hlavu

Go to TOP