Experimenty hry

Vyzkoušejte tyto experimenty hry pro děti a dospělé, ve kterých budete používat svou hlavu
Labo 51 Mechanismy Vynálezce v nouzi Gears a řetězy čistý fyzika Historie blobu 2
HádankyPaměťRagdoll hryMatematikaDotazováníLogika hryškolní hryPřisluhovačiBažinatý

Ostatní hry experimenty

Pepperoni Gone Wild Osvětlení Turbo Dismount Laboratorní nehoda Chemická shoda3 Legrační provaz: Experimenty Řez lano: Experimenty Uložit míč Moudrost vs zombie Peacock hon Jdeš pozdě! Krmit dinosaurus Klikněte zde pro získání jídlo Geniální stavitel Isoball hádanky Lumíci na Vánoce

Experimenty

Zkušenost je matkou vědy

Ty se opovažuješ se postavili všechny experimenty hry, kde musíte použít fyziku k dokončení hry. Ingeniártela'll potřebují k dosažení svého cíle, jsou experimenty pro děti čisté fyziky. Existují různé hry s různými experimenty, takže je můžete všechny vyzkoušet.

Tam je hra s názvem Experiment, je jedním z nejpopulárnějších, protože mají dostat míč dosáhne svého cíle otočením kola a páky. Parce snadné, ale to není, musíte zmáčknout svou logiku a mazaný k dokončení úrovně v této hře.

Budete mít Test Dummy řídit auto a dostat se do cíle vyhýbání se překážkám. Tam jsou také hry, kde musíte umístit materiálů, jako jsou kladky, lana, platforem a doky pro kulečník míč dosáhne svého cíle máchal vypínače a spouštěcí mechanismy.

Existuje mnoho her v mnoha různých experimentů s různými cíli, takže nebudete nudit stejných her. Bavte se!.
Go to TOP