džungle

Džungle hry
ostatní Džungle hry+ 60
nový
zdarma Friv hryFriv hryFriv hry
+ 170
nový
zdarma Mario bros hryMario bros hryMario bros hry
+ 90
nový
zdarma Boj hryBoj hryBoj hry
+ 80
nový
zdarma Minecraft hryMinecraft hryMinecraft hry
+ 80
nový
zdarma Pokémon hryPokémon hryPokémon hry
+ 140
nový
zdarma Disney hryDisney hryDisney hry

Džungle hry

Džungle hry

Džungle jsou velmi nebezpečné, místo dávat pozor, neboť IT Nejnebezpečnější zvířata a hmyz na naší planetě jsou. Jestliže jste zapomněl jeden z těchto míst, přežije to musí být ta nejtěžší věc, co jste kdy čelil.

Nejhorším nepřítelem najdete jsou jedovaté hmyz, nemohou tábořit v úrovni terénu as Tyto turistické lehkostí a jako jedno sousto tak mohla být fatální. Také mějte na paměti hadi jsou jedním z nejvíce smrtelných a tichým zvířat, které lze nalézt na těchto místech. Některé z nich jsou opravdu jedovaté, mohou ochromit své tělo jako jedno sousto tak během několika sekund, aby vám jíst potom.

Ačkoli možná největším nebezpečím jsou Panthers, tato kočičí mazaný obývá oblasti větší obtížnosti přístupu. Díky své hbitosti a názoru, je to perfektní noční lovec může zabít jakoukoliv kořist s překvapivým útokem. Prokázat své schopnosti přežít v tomto nehostinném prostředí, kde jste závislí na sebe.

Doprovázet známé postavy z animovaných seriálů a filmů, jako Tarzan, Dora Explorer, Go Diego Go! a mnoho dalších. Použijte liány a platformy pro přesun z jednoho místa na druhé a dosáhnout objekty, které budou užitečné a že vám umožní dokončení každé úrovni. Ostatní postavy ve světě videoher také odváží ponořit do ostrovní dobrodružství, jako je Mario Bros a Donkey Kong. Prochází džunglí na kolech nebo pěšky napínavých závodů, ozdobte si vlastní džungli a mnoho dalšího. Cestovat přes džungli a lesy nejznámějších na světě v těchto zábavných her, které jsou také zdarma. Staňte se dobrodruh a prozkoumat za každým rohem džungle!