zdarma Dynamit Hry

zdarma Dynamit Hry

Pomocí těchto silných výbušnin vyhodit do povětří mosty, budovy a všechny typy budov. Je to také mocná zbraň zničit nepřátelské vojáky a bránit se proti zombie apokalypsy.

Dynamit HryZdarma Roztržení mosty Hrát
Roztržení mosty
Zdarma Zničení dynamit Hrát
Zničení dynamit
Zdarma Demolisher Hrát
Demolisher
Zdarma Otřesení v sekundách Hrát
Otřesení v sekundách
Zdarma TNT pro lidi Hrát
TNT pro lidi
Zdarma Jeskyňář střelec Hrát
Jeskyňář střelec


+ Dynamit Hry
Zdarma Super Dynamite Fishing Hrát
Super Dynamite Fishing
Zdarma Dynamit zničit vlak Hrát
Dynamit zničit vlak
Zdarma Chobotnice s dynamitem Hrát
Chobotnice s dynamitem
Zdarma Trials 2 dynamit bubnové Hrát
Trials 2 dynamit bubnové

dynamit

Dynamit Hry

Jak hrát dynamit zdarma ke stažení

Když dynamit na demolice budov je nejlepším spojencem můžete najít, protože jejich výbušná síla je devastující a mohou snadno zničit základy. Ale to je opravdu výbušný nestabilní a může explodovat kdykoliv, a to zejména pokud trvá nějakou dobu uložena obsahující nitroglycerin může začaly vypařovat dělat to velmi volatilní.

Všechny tyto riziko se zvyšuje, pokud budete mít jízdného přes poušť s opravdu vysokými teplotami, jako u každého rána a výmol a můžete odpálit při výbuchu. To je důvod, proč musíte jít tak rychle, jak je to možné, ale opatrně, protože máte termín dodání a dynamit musí být v dole v čase.

Pokud si to a budete postrádat pouze umístit výbušniny na správných místech k otevření nové galerie v dole, pečlivě vybírat, kam umístit výbušniny zničit celý můj není tak daleko postavena. Roznítit a čekat na hlasitou explozi, jestli tam je zlato pod ním.

Dynamite vám bude sloužit po mnoho misí v těchto her, které jsme získali v této části. Můžete ničit budovy, vyhodit do povětří mosty a všechny druhy staveb, které musely být strženy rychle a efektivně. Je to také dobrý obranný prvek ve válce proti vojákům nebo útok zombie hlad po čerstvé maso. Ať už je vaše poslání, správně umístěna a aby dynamit explodovat ve správný čas k dosažení svého cíle.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games