zdarma Dumbo Hry

zdarma Dumbo Hry

Dumbo opustí cirkusu bavit své nejnudnější večery. Hraje s Flying Elephant Disney a dávají barvu, tvar jejich hádanky a vybrat cool oblečení, které dávají jejich další show. Doprovázet nejslavnější karikatura létání slon.

Dumbo HryZdarma Dumbo šaty Hrát
Dumbo šaty
Zdarma Dumbo v cirkuse Hrát
Dumbo v cirkuse


+ Dumbo Hry
Zdarma Disney velký puzzle: dumbo Hrát
Disney velký puzzle: dumbo
Zdarma Cirkus šaškování kolem Hrát
Cirkus šaškování kolem
Zdarma Malování Medvídek Pú Hrát
Malování Medvídek Pú

dumbo

Dumbo Hry

Jak hrát dumbo zdarma ke stažení

Animovaný film Dumbo, je jedním z prvních klasických Walt Disney Pictures. Příběh je založen na příběhu Helen Aberson, která nese stejný název jako film. Ve skutečnosti původní název Dumbo Jumbo Jr. ale jeho velké uši, aby jiní dělají legraci z něj tím, že mu volá tímto způsobem. Film vypráví příběh Dumbo v cirkuse, kde jeho matka žila a jak je vidět zamčené, aby se počet klauna, který neměl rád. Příběh se točí bláznivý nápad Dumbo letět, a jak jsme se konečně dostat s pomocí svého přítele a ochránce, Timothy myš. Na konci filmu vidíme jako Dumbo těží z jeho velkých a podivnými uši létat ven a získat slávu a uznání cirkusového světa.

Úspěch Dumbo vedl jej, aby byl předělaný při mnoha příležitostech k šedesátému výročí svého uvedení na trh. Mluvilo se o pokračování, které mají být s názvem Dumbo 2, ale byl nakonec zrušen. Nicméně, Dumbo slon Disney nejuznávanějších všech dob, s krásným příběhem, který nás nechává pěkný morální je to, že dokonce i vaše vady může vzít něco a učinit z něj něco dobrého.

Z tohoto uznání, jsme vytvořili kategorii, ve které si můžete zahrát spoustu her Dumbo online. Mezi nimi najdete Dumbo v cirkuse, Dumbo zbarvení, hádanky létání Dumbo s kamarády, atd jim, že nyní vše bez stahování něco, se těší slona zdarma.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games