Adam DuchUnesený duchPac-Man IOScooby Doo: Útěk z duchaOuija OnlineMomo Horror StorySlendrina je tadyOovalBeruška halloween: make-up a kostýmHalloween zapalovačHoror Nights StoryLadybug Halloween make-upPacman FPS ShooterHalloween noční dýněHelix Jump: Halloween EditionLegrační Pacman 3DZábavní park na HalloweenPrincezny: Halloween FrightsNávrhář karet HalloweenMonstra a bazooka: HalloweenDžungle strachuŠťastná rodina na HalloweenOzdobte dýně na HalloweenBaby Hazel: Halloween ruční uměníVe tměStrašidelný dům vlkodlakyČarodějnice vs duchyHalloweenMario GhostScooby Doo duch útěkyGhostbustersHalloween: ÚtěkJack čerpadlaGhost RiderMiraculous Ladybug PacmanPurgatorium: Tmavé předtuchyPacman 3dTom a Jerry: LetadlaScooby Doo 2 v Muzeu CoolsonianBojové kostryHalloween netvor HuntHonil ve stínuDark Souls ImmortalSpongeBob a Patrick skládekFreddyho noční můryPacmanBoxhead Zombie WarsBlue pacmanHalloween BeatdownPac xonTeror vyšetřováníGhostbusters 2Pravidelná přehlídka: Tanec zkázyMinecraft barva ghastPříběh: Ana bojíDuch Loď bláznůDanny Phantom akce jackStrašidelné Halloween nociHalloween cukrovíGuy a BuddyDětská Luigi PacmanScooby Doo Ghost ShipPacman 2005SpongeBob: HalloweenUniknout duševní nemocniciMario pacmanMario Bros na ostrově duchůMario vs BooSuper Mario halloweenDanny Phantom v nebezpečném portáluDuchové válečná letadla

Duchové hry

Nebojte se duchů

Tyto mučil duše jsou uvězněni v limbu, toto místo je mezi světem živých a mrtvých. Takže se vám líbí tento svět, a chtějí, aby kontaktovat duchy musí jít na místo, kde se něco tragického stane, někdy najít starý strašidelný zámek.

Pokud se odváží jít do zámku je možné, že duchové nelíbí a snaží se vyhnat jakýmkoliv způsobem. Musíte být silný a nenechá zastrašit snadno, protože v mnoha případech pouze drobné duchové chtějí vyděsit vás jít, ale není na škodu. Ale pokud se ocitnete v duchu velkého výkonu a nenávisti mohou opustit opravdu bolelo, a může dokonce zemřít, budete muset jít připraveni s dobrou baterkou a fotoaparátu zaznamenat vše, co se děje.

Některé z těchto jevů je možné pouze prostřednictvím fotografie zachytit je, to je úžasné, co se může objevit v fotografie pořízené na jednom z těchto míst. Mnoho lidí jít do těchto míst, aniž by skutečně věřit v těchto subjektů, ale se dostat domů a podívat se na fotky z místa jsou skutečně přesvědčeni, že existují. Vydejte se jít tmavší a tmavých částech světa.

Zbavte se našich duchů bez strachu nebo útěku z jejich děsivých výkřiků

Go to TOP