duchové

Duchové hry
ostatní Duchové hry+ 70
nový
zdarma Zombie hry Zombie hry Zombie hry
+ 170
nový
zdarma Mario bros hry Mario bros hry Mario bros hry
+ 100
nový
zdarma Boj hry Boj hry Boj hry
+ 60
nový
zdarma Freddy hry Freddy hry Freddy hry
+ 40
nový
zdarma Lego hry Lego hry Lego hry
+ 100
nový
zdarma Spongebob hry Spongebob hry Spongebob hry

Duchové hry

Duchové hry

Tyto mučil duše jsou uvězněni v limbu, toto místo je mezi světem živých a mrtvých. Takže se vám líbí tento svět, a chtějí, aby kontaktovat duchy musí jít na místo, kde se něco tragického stane, někdy najít starý strašidelný zámek.

Pokud se odváží jít do zámku je možné, že duchové nelíbí a snaží se vyhnat jakýmkoliv způsobem. Musíte být silný a nenechá zastrašit snadno, protože v mnoha případech pouze drobné duchové chtějí vyděsit vás jít, ale není na škodu. Ale pokud se ocitnete v duchu velkého výkonu a nenávisti mohou opustit opravdu bolelo, a může dokonce zemřít, budete muset jít připraveni s dobrou baterkou a fotoaparátu zaznamenat vše, co se děje.

Některé z těchto jevů je možné pouze prostřednictvím fotografie zachytit je, to je úžasné, co se může objevit v fotografie pořízené na jednom z těchto míst. Mnoho lidí jít do těchto míst, aniž by skutečně věřit v těchto subjektů, ale se dostat domů a podívat se na fotky z místa jsou skutečně přesvědčeni, že existují. Vydejte se jít tmavší a tmavých částech světa.


Komentáře Games