doly

Doly hry
ostatní Doly hry


Jiné hry zdarma
+ 170
nový
zdarma Mario bros hryMario bros hryMario bros hry
+ 80
nový
zdarma Minecraft hryMinecraft hryMinecraft hry
+ 50
nový
zdarma Tanky hryTanky hryTanky hry
+ 30
nový
zdarma Kizi hryKizi hryKizi hry
+ 30
nový
zdarma Youtube hryYoutube hryYoutube hry
+ 20
nový
zdarma Phineas a Ferb hryPhineas a Ferb hryPhineas a Ferb hry

Doly hry

Doly hry

V případě, že zlatá horečka vás dotkla, budete muset najít svůj vlastní důl a na dobrodružství bytí horník. Práce je těžké, ale pokud jsme důslední a máme potřebné vybavení lze najít dobrou žílu zlata nebo cenných diamantů se žít po zbytek našich životů.

Naučit se techniky těžby z nejstarších horníků, budou tito odborníci vás naučí vše, co potřebujete vědět, od základů. Naučte se vytvořit vlastní nástroj, který podporuje stěny, aby se zabránilo sesuvům půdy, stavět způsoby, jak využít rychlé přepravní vozíky, ve kterých skalách.

Pak vybudovat systém podobný tobogánu vozů žít dobrodružství, pokaždé, když se pohybovat kolem dolu nebo použít dynamit se pohybovat rychleji. Pokud se vydáte na lov zlato si můžete založit svůj vlastní kopnutí a kopat do středu země, ale pozor, jak se můžete probudit monstrum číhající v temnotě svého útesu.

Vezměte si krumpáč a lopata nahoru na nejbližší hoře najít lidstvo dožadoval drahými kovy. Je váš čas, jak zbohatnout i když jen tak online. Podívejte se na všechno zlato a dát lepší život pro svou postavu!Zkuste hledat jiné hry