Doki hry

Doki měřítko horuDoki a profeseDoki a pirát hrudníkuPaint Doki

Ostatní hry doki

Paint DokiDoki a profeseDoki a pirát hrudníkuDoki měřítko horu


Doki hry

Pokračujte v dobrodružstvích Doki se svými hrami

Doki je roztomilý bílý pes s černými skvrnami, je velmi přátelský a vždy ochotni učit nové věci. To je populární pro svou Discovery děti kreslený.

Nyní se můžete naučit nové věci, hraní her, se učit. Můžete se podívat na jejich hry profesí, kde Doki učí dvě děti profesích, které se mu líbí. Můžete simulovat požární pohotovost, kde budete muset vybavit všechny nezbytné potřebujete skutečnou hasiče zachránit lidi a uhasit plameny obří budovy. Kde si můžete být astronaut bude simulovat, že pilot kosmické lodi a vaším úkolem je přistát na vybraném maják. Můžete také simulovat chirurga nebo pracovat tam, kde musíte umístit orgány a kosti nemocného pacienta.

Pokud dáváte přednost, můžete malovat náš přítel Doki být vášnivá hra v barvě, kde se objeví v různých sportovních her, jako je fotbal, basketbal, baseball nebo jízda na kole.

Strávit dobrý čas se učit a hrát ty nejlepší hry Doki.Matematika hry

Vyřešte matematické záhady

Přehled matematikySudoku pro mobilní telefonyFan geometrie: 2. PrimárníMatematické hrySudoku puzzleAnděl sudokuPůvodní SudokuPlus plusLimonádyčíslaZábava částkyTetravex

Peppa pig hry

Dobrodružství a špatné příhody Peppa Pig a její rodiny

Najít rozdíl prase PeppaKdo je kdo z Peppa PigPeppa Pig MatchPeppa Pig KamikazePeppa Pig ve Světovém poháru v BrazíliiPeppa Pig odskočitPeppa Pig hledáte skryté hvězdyPeppa Pig: OmalovánkaPeppa Pig oheňPeppa Pig ve školePeppa Pig PiratePeppa Pig Race

Simmilar hry

Gumball hryPsi hryLogika hryDora explorer hryCaillou hryPocoyo hry