Dinosaur král hry

Stojíme před dinosauři Dina Reyho, abychom vás zapojili do jejich nejpopulárnějších bojů
Dračí zeměDinosaur král 2Dinosaur králDino dobrodružství
Dinosauři hryDobrodružství hryDigimon hryBakugan hryAnime a Manga hryKirby hryYo-Kai Watch hryLiteratura hryOstatní hry dinosaur král

Rey León PaměťOficiální hra o trůnechZábavné juniorské šachyTransport Dinosaurs: SimulationKrál zlodějůDinosaur SteakStudený králBig Head

Dinosaur král hry

Buď součástí týmu D

Je to anime seriál vytvořený Sega a Sunrise v týmu D tvořené Zoe Drake, Max Taylor a Rex Owen cestovat po celém světě hledá dinosauří karty, které ztratily Doktor Z před dostat zlo Gang Alpha , Pomocí těchto karet dostane zpět přivést k životu dinosaurů poslouchat je a bojovat proti dinosaurů Alpha Gang.

D team cílem je najít způsoby, jak oživit dinosaury žít v míru a harmonii. Zatímco Alpha a jeho zlý vůdce gangu Dr. Z Severus, přímý soupeř Dr. Z má za cíl, aby se znovu prožít bitvy mezi nimi a vydělat peníze na jejich úkor.

Takže pokud máte rádi dinosaury nyní můžete stát součástí týmu D a pomáhají tito hrdinové zachránit dinosaury před pádem do špatných rukou. Nebude to snadný úkol a cesta bude plná nebezpečí, ale někdo musí zachránit ze spárů chamtivosti, budete El Salvador?.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryBubble shooter hryDívky hryNošení hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP