Dinosaur král hry

Stojíme před dinosauři Dina Reyho, abychom vás zapojili do jejich nejpopulárnějších bojů
Dračí země Dinosaur král 2 Dinosaur král Dino dobrodružství

Ostatní hry dinosaur král

Oficiální hra o trůnech Rey León Paměť Zábavné juniorské šachy Transport Dinosaurs: Simulation Král bojovníků 99 Král bojovníků ' 98 Studený král Král zlodějů Kral tokat Dinosaur Steak Král na volné noze Dinosaur běh Big Head Caverman Hunga Dinosauři Warp Forest Krmit dinosaurus Věcička na Vánoce Dragon cesta Red Dragon Jsem Tyrannosaurus rex

Dinosaur král

Buď součástí týmu D

Je to anime seriál vytvořený Sega a Sunrise v týmu D tvořené Zoe Drake, Max Taylor a Rex Owen cestovat po celém světě hledá dinosauří karty, které ztratily Doktor Z před dostat zlo Gang Alpha , Pomocí těchto karet dostane zpět přivést k životu dinosaurů poslouchat je a bojovat proti dinosaurů Alpha Gang.

D team cílem je najít způsoby, jak oživit dinosaury žít v míru a harmonii. Zatímco Alpha a jeho zlý vůdce gangu Dr. Z Severus, přímý soupeř Dr. Z má za cíl, aby se znovu prožít bitvy mezi nimi a vydělat peníze na jejich úkor.

Takže pokud máte rádi dinosaury nyní můžete stát součástí týmu D a pomáhají tito hrdinové zachránit dinosaury před pádem do špatných rukou. Nebude to snadný úkol a cesta bude plná nebezpečí, ale někdo musí zachránit ze spárů chamtivosti, budete El Salvador?.
Go to TOP