zdarma Děrování Hry

zdarma Děrování Hry

Vložit pěstí do tváře těchto znaků, kteří si zaslouží dobrý výprask. Provádí Tyto boje s pěstmi a umožňuje KO svého soupeře, aby si je nechat na pokoji navždy smrtících razníky.

Děrování HryZdarma Vymáhání veřejných prostředků Hrát
Vymáhání veřejných prostředků
Zdarma Rihanna pomsta Hrát
Rihanna pomsta
Zdarma Rihanna boj Hrát
Rihanna boj
Zdarma Duely, jeskynní lidé vs cizinci Hrát
Duely, jeskynní lidé vs cizinci
Zdarma Bojuje v baru Hrát
Bojuje v baru
Zdarma Boje bez pravidel Hrát
Boje bez pravidel
Zdarma Rvačka 8 Hrát
Rvačka 8
Zdarma Rozdrtit prasata Hrát
Rozdrtit prasata


děrování

Děrování Hry

Jak hrát děrování zdarma ke stažení

Někdy problémy lze řešit pouze pěstmi, takže musíte být připraveni k boji kdykoliv. Pokud se rozhodnete použít své pěsti jako zbraň v boxu, musíte trénovat své údery, aby je skutečně realizovat.

Trénink s boxovací pytel různých typů mrtvice, protože v závislosti na soupeře měli používat silnější nebo mnohem slabší údery. Pokud zjistíme, mnohem vyšší, než soupeř nás, my použít hodně rychlých údery, které jsou méně výkonné, ale v konečném důsledku způsobit více škody na soupeře.

Vzhledem k tomu, pokud je soupeř z naší velikosti můžeme použít výkonný pokus, aby ho knokautovat přímo, pokud to nebude fungovat, a my spojit své tahy s dobrou hákem, aby ho dolů. Můžeme se také setkat s bojů, ve kterých neexistují žádná pravidla, kde jsme se ke konci našeho protivníka dříve, než nám to udělá, aby tento nahý-kotník hodu údery, dokud jsme spadnout.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games