Clash of Clans

Clash of Clans hry


Spider Střet klanůStřet Klany kartyStřet Klany bleskuClash of Klany FlashClash of Klany Online

ostatní Clash of Clans hry

Clash Royale OnlineClash Royale Legendární pokladnyKdo je kdo? Clash RoyaleClash Royale: LetterMahjong Clash RoyaleTruhly otevírací Clash RoyaleClash Royale: TetrisTeelonians Clan WarJak víte Clash RoyaleClash Royale malovat

Simmilar hry

Válka hryClash Royale hryGladiators hryWarriors hryStrategie hryLiteratura hryMalba hryClash of Clans hryLoutky hry
Clash of Clans hry

Clash of Clans hry

Clash of Clans je hra pro mobily a tablety vytvořen firmou superbuňce, také známý pro bytí tvůrce Souboj Royale mohl být považován za spin off Clash of Clans. Je to hra, která si získal mnoho úspěchů a rychle se dostal jako číslo jedna v iTunes stahování a Play. Cílem hry je vytvořit vesnici, jejíž nejvýznamnější stavbou je radnice. Kromě toho budete muset stavět boudy stavitelé a mnoho dalších budov jít na koni své město. Důležitou součástí hry je získat mince, takže je třeba vytvořit zlaté doly a zlepšit co nejvíce, plus skladu vyzvednout. Dalším z nejdůležitějších prvků je elixír a také vytvořit kolektory a místa pro ukládání této látky. Některé činnosti budou ptát elixír a dalších měn, takže byste měli mít vždy dostatek jak uspět. Nezapomeňte vytvořit si armádu a bude zodpovědný za obranu své vesnice a útočit na své soupeře, tím více zábavy část hry.

Jak říkáme v této hře můžete navštívit vesnice jiných hráčů a využívat své armády, aby ji zcela zničit, pokud se vám podaří vyhrát odměnu a můžete skrýš poháry a Clash Royale. Musíte se neustále zlepšovat své budovy a svou radu odemknout nové budovy a nové bojovníky, aby se připojili k vaší armády. Kromě toho Clash of Clans je zpátky všichni plná ústa na jeho poslední velké aktualizace, která může dělat výlet lodí on-line a bojovat ostatní hráči cestu. V této nové herní režim, jeden hráč bude mít na starosti obraně vesnice a druhý bude muset zničit. Tato nová aktualizace učinil mnoho hráčů, kteří opustili hru se vrátil, aby si nový způsob, jak hrát.

Na našich stránkách můžete najít zábavné hry, které jsou verze více či méně podobné, originální hru superbuňky. Vytvořte vesnice mají hry jako Clash of Clans Scratch Edition, který je velmi podobný originálu. Máte také znaky na základě jejich karetních her, jako jsou hry, flash Klany Klany pavouka Clash of Clans. Ty budou přidávat nové hry, ale s jiným názvem, jsou dobrým verze originálu.

Clash Royale hry

Telefony hry

Středověký hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleSpider Střet klanůStřet Klany kartyNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny