Clash of Clans hry
Stavět města hryAndroid Play StoreStrategieTelefonyClash RoyalePřežitíVybudovat hryVálkaBitvyWarriors

🔥Ostatní hry Clash of ClansClash Royale OnlineClash Royale Online Kdo je kdo? Clash RoyaleKdo je kdo? Clash Royale Sniper Clash 3D FunnySniper Clash 3D Funny Clash Royale v KogaměClash Royale v Kogamě Mahjong Clash RoyaleMahjong Clash Royale Jak víte Clash RoyaleJak víte Clash Royale Tetris: Clash RoyaleTetris: Clash Royale Rocket Clash 3DRocket Clash 3D Sniper Clash 3DSniper Clash 3D Clash Royale: DopisClash Royale: Dopis Amour ClashAmour Clash Letiště Clash 3DLetiště Clash 3D Připojte se ke ClashPřipojte se ke Clash Clash BladeClash Blade Zimní Clash 3DZimní Clash 3D Clash Royale malovatClash Royale malovat Letiště Clash Funny 3DLetiště Clash Funny 3D Tennis ClashTennis Clash Truhly otevírací Clash RoyaleTruhly otevírací Clash Royale Teelonians Clan WarTeelonians Clan War Clash Royale Legendární pokladnyClash Royale Legendární pokladny

Clash of Clans

🔥Vytvořte si vlastní vesnici Clash of Clans

Vybudujte si svou vlastní vesnici s kasárnami, vycvičte své bojovníky a vyhrajte klanové bitvy sbírat mince a další zdroje, které vám pomohou vylepšit vaše budovy a obranu.

Clash of Clans je mobilní a tabletová hra vytvořená společností Supercell, známá také jako tvůrci Clash Royale, která by mohla být považována za spin Clash of Clans. Je to hra, která získala mnoho úspěchů a rychle se stala jedničkou v stahování z Itunes a Play store. Hra spočívá ve vytvoření vesnice, jejíž nejdůležitější budovou bude radnice. Kromě toho budete muset stavět chaty stavitelů a mnoho dalších budov, aby si vybudovali své město. Důležitou součástí hry je získání mincí, takže musíte vytvořit zlaté doly a vylepšit je na maximum, stejně jako sklad, abyste je mohli sbírat. Dalším z nejdůležitějších prvků je elixír a budete také muset vytvořit sběratele a místa pro uložení této látky. Některé aktivity vás požádají o elixír a další měny, abyste měli vždy úspěch, musíte mít spoustu obou. Nezapomeňte si vytvořit svou armádu, protože budou mít na starosti obranu vaší vesnice a útočící na ty z vašich odpůrců, nejzábavnější část hry.
Go to TOP