zdarma Captain America Hry

zdarma Captain America Hry

Pohybovat Captain America v různých bitvách zachránit občanskou válku, která se koná ve městě, protože nový darebák známý jako zkřížené hnáty. Patriot bude nucena zahájit super štít na ochranu proti supervillains se objevují ve filmu Avengers

Captain America HryZdarma Captain America Dr. Hrát
Captain America Dr.
Zdarma Captain America: zachránit zemi Hrát
100%
Captain America: zachránit zemi
Zdarma Captain America: skryté hvězdy Hrát
Captain America: skryté hvězdy
Zdarma Nový Captain America Hrát
75%
Nový Captain America
Zdarma Kapitán Amerika Hrát
89%
Kapitán Amerika
Zdarma Captain America vs chyb Hrát
80%
Captain America vs chyb
Zdarma Captain America: platformy Hrát
100%
Captain America: platformy


+ Captain America Hry
Zdarma Piráti z Karibiku, dejte si pozor na kraby! Hrát
Piráti z Karibiku, dejte si pozor na kraby!
Zdarma Piráti z Karibiku: kostky Hrát
67%
Piráti z Karibiku: kostky
Zdarma Piráti z Karibiku Hrát
Piráti z Karibiku
Zdarma Piráti z Karibiku: Bitvy Hrát
Piráti z Karibiku: Bitvy
Zdarma Captain America zbarvení Hrát
50%
Captain America zbarvení
Unity 3D
Zdarma Captain Tsubasa Hrát
Captain Tsubasa
Zdarma Copa America Ver.2 Hrát
100%
Copa America Ver.2
Zdarma Copa America Hrát
Copa America
Zdarma Peter Pan Captain Hook v pasti Hrát
Peter Pan Captain Hook v pasti
Zdarma Captain Zambo Hrát
Captain Zambo
Zdarma Pirate Captain Hrát
Pirate Captain

Captain America

Captain America Hry

Jak hrát Captain America zdarma ke stažení

Jeden z nejoblíbenějších superhrdinů ze strany široké veřejnosti, je Captain America. Tento hrdina má velký úspěch od svého vzniku až se stal na dlouhou dobu, vůdce mstitelů. To bylo předmětem mnoha televizních seriálech a filmech jako Captain America Winter Soldier nebo které přijde brzy, Captain America občanská válka. Na obrázku je doprovázen legie fanoušků závislých na jejich dobrodružstvích a touží vidět některé nové. Pokud jste jedním z nich, musíte být velmi pozorný k této kategorii, kde jsme vybrat hry, které mají za hrdiny i ty, které mají přijít.

Jeho příběh začíná ve druhé světové válce, ve kterém jeden z výzkumných divizí tyrana Hitler, nazvaný Hydra, bylo učiněno s výkonem smrtící zbraň, která je schopna změnit průběh války a pokračovat v velení své armády nazi. Proti tomu bude armáda Spojených států provádět vývoj programu super vojáků, kteří náš hrdina, Steve Rogers, je prezentována jako dobrovolník. Nacistická armáda není cizí plány Američanů a útoky v době, kdy zařízení, kde byl projekt realizuje a zabije všechny vědce. To znamenalo, že nebyly provedeny Další výtvory super vojáků a jediný, kdo prošel tento postup byl Steve. V té době se narodil Captain America.

Naše superhrdina je vysoce uznávána jejich šaty na základě návrhu vlajky Spojených států a jeho podpis zbraň, jeho štítu. Kování svůj štít byl zvláštní tím, že je vytvořeno s pevnějšího materiálu zvaného vibranio tu, která byla nalezena v meteoritu. Spear chránit své nepřátele, kromě toho, že nadlidskou sílu, vynikající dovednosti se střelnými zbraněmi. Se všemi těmito dovednosti budou plnit své poslání zastavit toto zlo organizaci, jejíž motto je "Cut hlavu a místo toho opustí dva", pro kterou založil příkaz kiks. V tomto příkazu vojáků s velkými schopnostmi, že Hydra bude bojovat zbavit svět tohoto zla vstoupí.

Nyní můžete provést dobrodružství Captain America s těmito fantastické hry pro děti i dospělé. Pomozte superhrdina ve své nové zadání a zachránit svět znovu strašlivou hrozbu. Můžete také redesign náš hrdina kostým, pokud jste unavení vidět vždy stejná. Užijte si všechny online hry Captain America a stal se jeho asistentem neoddělitelné.
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games