caillou

Caillou hry
Jiné hry zdarma
Caillou hry

Caillou hry

Caillou je čtyři roky starý chlapec, který začíná objevovat svět kolem sebe tím, že přidá špetku jeho velkou představivost, také vždy budete mít jistotu, že nic špatného se nestane, protože jejich rodiče a prarodiče starat se o něj i její sestřičko.

Díky vaší fantazii každý den žije nové dobrodružství založené na každodenní situace, ve které si představuje něco úplně jiného, ​​než co vlastně žije. I když ví přesně rozlišovat mezi dobrodružství své představivosti a skutečným světem, často ponořeny a to jak v historii zapomenout na reálný svět, ale ze všeho nejlepší je, že je schopen ho přetáhnout na svou sestru a jeho přátelé žít neuvěřitelné dobrodružství.

Nyní můžete pokračovat v učení se Caillou hrát zábavné hry, kde si můžete také objevit nový svět, který až dosud nevěděly, může také zlepšit své schopnosti pamatovat nebo malovat, dávat život s barvami jako profík na spoustu obrázků série. Hrát Caillou vlak a mnoho dalších věcí, které můžete najít v cestě volného a on-line PC. Ať se malí i nadále užívat dobrodružství tohoto malého znaku na našich webových stránkách!Zkuste hledat jiné hry