zdarma Bulls Hry

zdarma Bulls Hry

Burladero skáče do aréně bojovat býků nejdivočejší zvěř světa býčích zápasů. Můžete žít svůj vlastní San Fermin z pohodlí svého domova, sedí-inů a embolados býků, kde budete muset ut&

Bulls HryZdarma Rozzlobený býk Hrát
100%
Rozzlobený býk
Zdarma Bull běží pozadu! Hrát
Bull běží pozadu!
Zdarma Namontovaný na výbušné býka Hrát
Namontovaný na výbušné býka
Unity 3D
Zdarma Pamplona rozbít! Hrát
75%
Pamplona rozbít!
Zdarma Bull killer Hrát
Bull killer
Zdarma Kovboj, přežití Hrát
Kovboj, přežití
Zdarma Býk Pamplona Hrát
Býk Pamplona
Zdarma Toreros Hrát
Toreros
Zdarma San Fermin Hrát
San Fermin
Zdarma Cheyenne rodeo Hrát
Cheyenne rodeo
Zdarma Před Bull Run: Sanfermines Hrát
Před Bull Run: Sanfermines
Zdarma Závod: krávy vozíky Hrát
Závod: krávy vozíky
Zdarma Požární býk Hrát
Požární býk


+ Bulls Hry
Zdarma King of Fighters Bull Hrát
King of Fighters Bull

Bulls

Bulls Hry

Jak hrát Bulls zdarma ke stažení

Tato zvířata jsou obrovské a mají velkou sílu, protože jejich velkých svalů, ale máte představu, že jsou násilné zvířata jsou ve skutečnosti velmi učenlivý. Ale pokud hněv je lepší toto zvíře je z cesty, protože jeden útok by mohl mít fatální následky pro každého, protože mají pár ostrých rohů.

Ve Španělsku a v některých dalších zemích je možné žít býk běhy, z nichž nejznámější je San Fermin v Pamplona (Španělsko), ve kterých stovky lidí jsou spuštěny před skupinou statečných býky běží bláznivě přes vesnici k dosažení čtverec. Tyto uzávěry každý rok desítky zraněných údery nabité, protože nejsou dostatečně rychle, aby se zabránilo býka.

Pokud uvažujete, že se snaží svou rychlost proti těmto zvířatům a cítit adrenalin připravují na šaty v bílé barvě s červeným šátkem, jakmile jste připraveni na události, ale budete muset počkat vidět býky a běh na náměstí. Cestou najdete několik klecí, ve kterém můžete ukrýt v případě, že nemáte čas, aby si nebo si na zeď.

Ne všechno bude confinements nebo embolados býci musíte prchají, ale chtějí skončit s Goring v některé části vašeho těla. Budete mít mnohem uvolněnější hry, kde musíte oblékat vraha býků, aby co nejlépe běh svého života. Další hra, kde budete muset vydržet co nejdéle výše tohoto zvířete, aniž byste táhnout, který je známý jako rodeo. Nejlepší věc o těchto her je, že žádné zvíře zraní a může hrát s nimi bez nebezpečí pro sebe nebo pro něj. Dare poznat svět býčích zápasů s námi!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games