Bulls hry
ZVěřKONěDINOSAUřIFARMYZVířE VETERINáRNíPIRANHASHAVěťGORILYPONíCIMYSLIVOST

🔥Hry Bulls zdarma


Namontovaný na výbušné býkaNamontovaný na výbušné býka

🔥Ostatní hry BullsPan Bullet online zábavaPan Bullet online zábava Pan Bullet 2Pan Bullet 2 Fast Pixel BulletFast Pixel Bullet Bully stipendium: PuzzleBully stipendium: Puzzle Pan Bullet onlinePan Bullet online Bullet furyBullet fury Bullet Bill 2Bullet Bill 2 BullyBully Bullet timeBullet time

Bulls

🔥Běh před býkem a nenechte se k tobě dostat

Přeskočte z burladero na býčí zápasy a bojujte s nejdivočejšími zvířaty na světě nebo přejděte ulicemi Pamplony, které stojí před velkým festivalem San Fermín.

Ve španělské kultuře je býk jedním z nejdůležitějších symbolů a je přítomen, i když ne vždy nejlepším způsobem, na tradičních festivalech. Jedním z nejznámějších je San Fermín, ve kterém dochází k uvěznění a lidé běží před býkem, dokud se nedostanou na náměstí. Pokud uvažujete o testování vaší rychlosti před rozzuřenými býky a cítíte, že se adrenalin připravuje na hraní býkových her, kde se musíte oblékat do bílé s červeným šátkem, jakmile budete připraveni na akci, stačí počkat, až uvidíte býci a běžet na náměstí. Na cestě najdete několik klecí, ve kterých se můžete schovat, pokud nemáte čas dostat se nebo vystoupit na zeď.
Go to TOP