Bulls hry

Bull Racing Býci
Pamplona rozbít! Bull killer San Fermin Býk Pamplona Namontovaný na výbušné býka Rozzlobený býk Toreros

Ostatní hry Bulls

Bullet time Bullet fury Bullet Bill 2 Bully Fast Pixel Bullet Bully stipendium: Puzzle Bull killer Bull Racing


Bulls hry

Běh před býkem a nenechte se k tobě dostat

Tato zvířata jsou obrovské a mají velkou sílu, protože jejich velkých svalů, ale máte představu, že jsou násilné zvířata jsou ve skutečnosti velmi učenlivý. Ale pokud hněv je lepší toto zvíře je z cesty, protože jeden útok by mohl mít fatální následky pro každého, protože mají pár ostrých rohů.

Ve Španělsku a v některých dalších zemích je možné žít býk běhy, z nichž nejznámější je San Fermin v Pamplona (Španělsko), ve kterých stovky lidí jsou spuštěny před skupinou statečných býky běží bláznivě přes vesnici k dosažení čtverec. Tyto uzávěry každý rok desítky zraněných údery nabité, protože nejsou dostatečně rychle, aby se zabránilo býka.

Pokud uvažujete, že se snaží svou rychlost proti těmto zvířatům a cítit adrenalin připravují na šaty v bílé barvě s červeným šátkem, jakmile jste připraveni na události, ale budete muset počkat vidět býky a běh na náměstí. Cestou najdete několik klecí, ve kterém můžete ukrýt v případě, že nemáte čas, aby si nebo si na zeď.

Ne všechno bude confinements nebo embolados býci musíte prchají, ale chtějí skončit s Goring v některé části vašeho těla. Budete mít mnohem uvolněnější hry, kde musíte oblékat vraha býků, aby co nejlépe běh svého života. Další hra, kde budete muset vydržet co nejdéle výše tohoto zvířete, aniž byste táhnout, který je známý jako rodeo. Nejlepší věc o těchto her je, že žádné zvíře zraní a může hrát s nimi bez nebezpečí pro sebe nebo pro něj. Dare poznat svět býčích zápasů s námi!

Dinosauři Koně Zvíře veterinární Zvěř Pet FarmyDinosauři hry

Vrátíme se, dokud se nedostaneme do doby dinosaurů

Rex Android Dino Squad Dobrodružství 3 Vytvořte si Dinosáurios Dopravní dinosauři Dinosaur steak Dinosaurální útoky Dinosaurský život Jsem Tyrannosaurus rex Dinosauři hra Smilodon a Mammoth zuřivý Dinosauři Boje roboty Dragon cesta

Koně hry

Jděte do nekonečna s těmito koni

Spirit styl Subway Surfers Dostihy Ranch Barbie Hledali bandité Výstřel kovboj žokej Sbor koně Nejžádanější banditů 2 Steel jack Elegantní pony Dostih Jednorožci péče

Simmilar hry

Zvíře veterinární hry Zvěř hry Pet hry Farmy hry