Brisca

Brisca hry
ostatní Brisca hry


Jiné hry zdarma
Brisca hry

Brisca hry

Tyto Briscas jsou karetní hry s španělských paluby a je vhodný pro celou rodinu. Je to hra o strategii a dovednosti. Můžete hrát v single (minimálně 2 hráči) nebo šest párů se dvěma hráči za pár. Pak jsme se vysvětlit pravidla brisca a jaké jsou cíle vyhrát bitvu.

Karty jsou zamíchány a tři pro každý hráč, pak písmeno bude populární a královna, která naznačují, že skupina bude velet po celé hra končí remízou. Existují čtyři různé skupiny sestávající ze zlata, meče, poháry či klubů. No populární písmeno bude mít na starosti nám říct, co se stane vítězem když bitva. Například v případě, že brýle a populární je náš protivník táhne Ace meč stojí jedenáct bodů a zaútočili jsme se čtyřmi srdíčky, že nemá žádnou hodnotu, budeme vyhrál kolo, protože karta je populární nápojů. Nyní, pokud oblíbená je brýle a náš protivník útočí s konektorem klubů stojí dva body a my zaútočil s koněm meče v hodnotě tři body, ztratíme kolo, protože napadl první a má tu výhodu, že pokud se nám nepodaří dostat dopisy skupiny populární vždy ztratit, a když je nižší než nebo odlišné skupiny. Níže vám ukazují, skóre každé písmeno.

Pokud nejste obeznámeni se španělskou paluby je velmi snadno identifikovat podle jména: máte zlaté mince; meče, logicky vede meče, obušky je ten s dřevěnými paličkami nebo tyčinky; a poháry, líčil s červenými brýlemi.

Řekněme, že skóre každého dopisu, začněte s nejvyšším skóre. Ten s nejvyšším skóre se nazývá což je číslo jedna ve skupině a má skóre jedenáct bodů, pak přijde na tři, které má skóre deset bodů, pak přijde číslo dvanáct, známá také králem stojí čtyři body, kůň stojí za tři body a odpovídá číslu jedenáct, zvedáky stojí dva body a nese číslo deset v každé skupině. Logicky písmeno, které má více bod bude vítězem, zda a kdy populární skupina.

Nyní budeme ukazovat karty, které nemají žádné body, ale slouží k vydobytí tak dlouho, dokud je větší než náš soupeř. Číslo dvě, čtyři, pět, šest, sedm, osm nebo devět mít žádné body proto bude první písmena setřást dříve.

Když máte tři karty na Brisca budeme útočit s dopisem, že většina věří být více úspěšný, když vyhrál. Dobře víte všechno, co měl vědět, hrát Briscola a může poznat hry máme pro vás zcela zdarma a online!Zkuste hledat jiné hry