Namontujte dřevěné kostkyUžijte si s Mini Jumping BlocksPouze jeden blokZábava uniknoutDřevěný blok puzzlePodzimní listí: Zápas 3Smash RollerJelly čmáraniceBox AdventureOdemkněte deskuPixel RunnerStack blokBloky PuzzleZatlačte na krabiciShark: Pile JumpBlocky SnakesVyhněte se blokům na silniciPush Block FunnyPadající blokyStohovací autaPřipojovací blokyZlomit cihlové bloky v klausuKanalizační monstraTeleporterKostka rozdrtit: Zloděj asistentiPuzzle boxSuper BluxTotemBloky: Puzzle šestihrannéCubiletesDriller


Ostatní hry Bloky

Tetris strachuDovednost: Barevná vyrážkaTattletailGru 3: TetrisMahjong tmavé rozměryNezničte TotemTower ManiaChavo: TetrisKříž, kde nemůžeteCuphead: TetrisKnock míčKnock Off3D barva hadůStack JumpMinecraft KogamaSlithercraft.ioBendy a inkoustový stroj: Tetris3D rotace kuliček

Bloky hry

Odstraňte bloky, abyste překonali úrovně

Dnes existuje mnoho her, které jsou o stohování bloky nebo je zničit, nejklasičtější z nich byl nepochybně Tetris. V této hře byste měli umístit různé tvarované kusy tvořit blokových linie tvořily vždy, když jedna z těchto zcela zmizí a získat body.

I když operace je jednoduchá to bylo opravdu složité, protože tam jsou různé typy dílů a dokončit jeden řádek není vůbec jednoduché. Když k tomu přidáme, že stále více klesat rychleji, jak jsme získat body, reakční doby a myšlení umístit své figurky se snižuje.

Také jsme zjistili, jiné hry, kde téma je naprosto odlišná, protože máme různé barevné bloky, které musíte zničit dostat tři nebo více stejné barvy ve vodorovné nebo svislé řady. To umožňuje zničit výše pád dolů a nové se objevují na vrcholu, aby se snaží je společně jako možný nebo mít čas.

Stack naše virtuální bloky budovat infrastruktury odolné proti nepřátelským útokům

Go to TOP