beyblade

Beyblade hry
Jiné hry zdarma
Beyblade hry

Beyblade hry

Tato hra vesmír je založen na anime série stejného jména, v tom jsme vyprávět příběh mladého muže, který Kinomiya Takao jeho 13-letý začíná účastnit se soutěží beyblade. Tyto soutěže jsou založeny na individuálních záchvaty předení vrcholů, ale nejsou běžné předení vrcholy jak uvnitř legendární duchy nazývané také zvěř bit kůži. Tyto šelmy bit pomáhají jejich majitelé snáze vyhrát, ale musí je kontrolováno kličce nepřátelskými útoky a sestřelit soupeře.

Ačkoli Takao život se zdá velká, žije se svým dědečkem a jeho otec je archeolog, který cestuje po celém světě a dědeček chce, aby se stal mistr meče. Ale co jeho dědeček nevěděl, že Takao Bey zlepší své schopnosti do té míry začnete se stal šampionem v Japonsku a později na tri-mistra světa.

Úspěch tohoto seriálu se být prodloužena na tři sezóny s Beyblade V síly a Beyblade G Revolution. Tento úspěch vedl do světa videoher byl propuštěn pro platformy Nintendo, GBA (Game Boy Advance) a GameCube. Nyní můžete nadále hrát beyblade dobrodružství na počítači zcela zdarma a on-line na našich webových stránkách s tituly, které máme pro vás. Můžete bojovat bitvy s charakteristickými vrcholy sérii, nebo si hrát s jejich charaktery jsou různé věci, jako je sport nebo pomocí různých vozidel. Pokud jste vášnivý Beyblade nepřestávejte si hrát s jeho postav pro naše zábavné hry!Zkuste hledat jiné hry