Bejeweled hryCandy Crush SagaBubble shooterArkáda hryTetrisAndroid Play StoreHádanky

🔥🔥🔥 Ostatní hry BejeweledCuphead Match 3Cuphead Match 3 Halloween CrushHalloween Crush Doraemon TinkerbellDoraemon Tinkerbell Crow GemsCrow Gems Emoji CrushEmoji Crush Odstraňte GokuOdstraňte Goku Freddy CrushFreddy Crush FIFA 17 - zápas 3FIFA 17 - zápas 3 Rozdrtit čas s Finnem a JakeemRozdrtit čas s Finnem a Jakeem Bejeweled 2 automatBejeweled 2 automat Jsem Moon Roller PopJsem Moon Roller Pop MultiSquareMultiSquare Jsem Luna CrushováJsem Luna Crushová Doraemon CrushDoraemon Crush DC Super Hero GirlsDC Super Hero Girls Tini, velká změna ViolettaTini, velká změna Violetta Candy PtáciCandy Ptáci Pokémon TetrisPokémon Tetris Disney Channel Drop ZoneDisney Channel Drop Zone Paw CrushPaw Crush Vzpomínka: Já jsem LunaVzpomínka: Já jsem Luna

Bejeweled

🔥 Připojte drahokamy v klasickém Bejeweledu 🔥

Bejeweled je fantastická hra, ve které budete muset eliminovat drahokamy, které jsou na obrazovce. Zápas drahokamy podle barev a nutit je zmizet dosáhnout svého cíle ve hře.

Tato hra je jednou z klasických prohlížečových her. V ní musíme umístit několik šperků stejného typu do skupin, aby zmizely a získaly body. Chcete-li je spojit, můžeme přemístit sousední klenoty a dát je dohromady, protože pouze pokud se kombinují, můžeme je přesunout. Co odlišuje tuto hru od ostatních je, že má různé herní režimy, ve kterých můžete najít skutečnou přidanou obtíž. K dispozici jsou následující režimy: Klasika, ve které musíte kombinovat tři nebo více šperků, abyste vyplnili spodní lištu, akční režim, ve kterém se bodový pruh objeví uprostřed a postupem času Pokud se body nedostanou rychle, zhoršuje se.
Go to TOP