Bejeweled

Bejeweled hry

+ 10
nový
zdarma Candy Crush Saga hryCandy Crush Saga hryCandy Crush Saga hry
+ 20
nový
zdarma Zuma hryZuma hryZuma hry
+ 20
nový
zdarma Metal slug hryMetal slug hryMetal slug hry
+ 70
nový
zdarma Bejeweled hryBejeweled hryBejeweled hry
+ 20
nový
zdarma Y8 hryY8 hryY8 hry
+ 30
nový
zdarma Arkáda hryArkáda hryArkáda hry

Bejeweled hry

Bejeweled hry

Tato hra je jednou z klasických her prohlížeče, musí se umístit několik skvosty stejného druhu do skupin, aby zmizely a získat body. K jejich dosažení společně můžeme přesunout sousedící šperky dát dohromady, protože jen v případě, že můžeme přejít jim kombinovat.

Co odlišuje tuto hru na rozdíl od ostatních je, že má různé herní módy, ve kterém můžete najít skutečnou přidanou potíže. Dostupné režimy jsou: Classic, ve které musíte spojit tři nebo více klenot, jak naplnit čárových body na dně, režim Action, ve kterém se objeví body bar polovinu a, jak plyne čas to degraduje pokud nechcete získat body rychle.

Navíc jsme režim, který ukazuje několik různých scénářů, každý z nich je planeta, musíme vyřešit pět hádanky v libovolném pořadí Puzzle. Máme také nekonečné režim, kdy máme žádný časový limit nebo úrovně, ve kterém můžeme testovat naše rychlost a postřeh.

Bejeweled více verzí hry jsou k dispozici zdarma on-line na našich webových stránkách, bez nutnosti stahování. Bude existovat různé postavy jako Goku, Minecraft, Barbie, Disney princezny, rozkošný opice a mnoho dalších. Nenechte si ujít nejlepší Bejeweled hry, které již byly a jít přináší nové, kdy opustí. Take tento roh Vytvořili jsme shromáždit všechny hry tohoto stylu, pomocí kterého můžete strávit odpoledne plné zábavy.